З 11 листопада в УБТС стартує Молодіжна біблійна школа
09/10/2017
В УБТС розпочався набір на нову навчальну програму «Місія в професії”
16/10/2017

Абетка поклоніння в сім’ї

Пастор Ірпінської біблійної церкви, студент третього курсу факультету «Пасторське служіння» Сергій Сологуб видав книгу «Абетка поклоніння у сім’ї», яка містить 55 характеристик Бога для сімейного поклоніння. Вона про те, як розпочати поклоніння у сім’ї і зробити цей час регулярним та неповторним. У книзі також описані 55 якостей Бога. За допомогою зрозумілих прикладів, які наводяться до кожної характеристики, батьки зможуть стати місіонерами для своїх дітей.

Нижче додаємо коментар ректора УБТС, доктора теології Ярослава Пижа: «Кожен з нас береже у собі світлі спогади дитинства, які пов’язані з часом, який ми провели з батьками. Моменти, коли батько змайстрував лук для стрільби, навчив стояти на лижах, чи просто читав нам історії вголос. Цінність цих моментів не в тому, чому ми навчились в результаті, але в тому, що наші батьки були поруч з нами. Книга Сергія Сологуба «Абетка поклоніння у сім’ї» має потенціал стати інструментом, який допоможе створювати моменти, які наші діти не схочуть забути. Потенціал книги у тому, що вона допомагає створити моменти сімейного поклоніння і практики, через які ми зможемо передати свої цінності і свою віру наступному поколінню.

Цінність першої частини в тому, що вона дозволяє осмислити і реалізувати поклоніння у сім’ї, не перетворюючи його у релігійний ритуал. Автор постійно підкреслює, що поклоніння відображає відношення серця до Бога, і, як результат, у сімейному контексті ми передаємо це відношення нашим дітям. Друга частина – це запропонований варіант організації поклоніння навколо особистих якостей Бога.

У цілому книга послужить для читача «дорожньою картою» у виробленні своїх особистих тем і підходів. Перемогою автора буде не прочитана читачем книга, але миті, які ви проведете з дітьми у поклонінні, які назавжди лишаться у їх серцях…».

Сайт книги: abc.bogoiskatel.com

На сайті ви зможете не лише детальніше ознайомитись з виданням, але й замовити книгу для себе, чи у подарунок друзям.