Роман Кравчук: «Співпраця молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ з семінаріями є стратегічно важливою…»
06/07/2017
Студенти факультету «Християнська освіта» провели євангелізаційний табір
15/08/2017

Д-р. Іван Миколайович Романюк відійшов до Господа

Колектив Української Баптистської Теологічної Семінарії висловлює щирі співчуття і скорботу з приводу відходу у вічність Івана Миколайовича Романюка.

З 2002 по 2013 рр. Іван Миколайович був ректором семінарії, а з 2013 – головою Ради Опікунів УБТС. Та для більшості з нас він був наставником, вчителем, натхненником, другом, батьком.

 Брат Іван Миколайович мав бачення від Бога, дивився далеко у майбутнє.  Умів виявити потенціал у молодих людях і всіляко заохочував до розвитку, до навчання. Він зростив не одне покоління служителів. За всіляких обставин служив людям, умів любити людей. Бог дав йому визначні організаторські здібності, які Іван Миколайович вміло використовував у служінні, у збудуванні і розвитку Української Баптистської Теологічної Семінарії. Він мріяв, щоб в УБТС навчалися не лише брати, але й сестри. Не так давно, його мрія стала реальністю. В УБТС відкрився факультет «Жіночого служіння».

Д-р Романюк є колосальним прикладом посвяченого служіння Господу, збудуванні Церкви. Натхненником розвитку християнської освіти на Західній Україні, та в Україні загалом. Його відхід у Вічність для нас є великою втратою.

Та маємо надію на Господа і запал продовжити справу, у яку так вірив і цілковито віддавав себе Іван Миколайович.

«Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру.» (До Євреїв 13:7)

Сумуємо разом з родиною і близькими. Хай Господь потішить і ці скорботні хвилини.