«Десять людей, які змінили світ» – книга, яка кидає виклик християнам

За підтримки УБТС вийшла з друку книга авторства Денні Ейкіна, і нею автор потужним чином віддає шану трансформаційній праці, яку здійснили кілька християнських місіонерів, здатних справді надихати. Книга збагачена двома категоріями ресурсів, зосереджених на Євангелії  – експозиційним навчанням та біографіями місіонерів. Натхненна, обнадійлива і в той час така, що кидає виклик. Читання будь-якої сторінки цієї книги може розпалити вогонь у ваших серцях, бо Денні Ейкін знайомить нас з десятьма людьми, які відмовилися змиритися з тим, що царювання Ісуса ще не проголошено і не прийнято по всьому світу. У кожному образі автор змальовує серце місіонерського служителя Євангеліє та переконливо пов’язує його з подібною історією з Біблії.

 

«У час матеріалізму та прагнення достатку герої книги «10 людей, які змінили світ» кидають виклик християнам. Книга змушує замислитися над власним покликом, і над тим, яку ціну слідування за Христом готовий заплатити особисто ти. Вона запрошує читача до великої справи Бога – поширення Його царства серед народів, яких ще не досягнула блага звістка…» – Віктор Дубовенко, керівник програми УБТС «Міжнародна місія».

 

«Ця невеличка за об’ємом, але торкнулася величезних глибин душі. Читаєш і дуже близько сприймаєш історію життя і служіння кожного героя книги. І мимоволі ставиш собі питання: «А що я зробила, роблю. Чим я жертвую, до кого йду, щоб більше людей дізналося вістку спасіння? Книга для прочитання всім християнам, не тільки тим хто задумується про місію. Вона обов`язково торкнеться вас, зачепить і змусить дати відповіді на запитання відносно Великого Доручення і його виконання в вашому житті» – Надія Дайнека, переклала цю книгу з англійської на українську мову.

 

З питань отримання книги звертайтесь у робочі дні з 10.00 до 18.00

 

+380 97 904 41 17

 

jovannapeace@gmail.com