За свій поклик місіонеру доведеться платити ціну
28/11/2017
Вільні слухачі
07/12/2017

Долучись до благодійного Різдвяного проекту «Твоя маленька місія»

В Україні, як і у всьому світі, сьогодні так багато болі, зла, ворожнечі і образ. Від цього страждають всі, і особливо діти. Ми можемо стати дотичними до місії: подарувати частинку любові і тепла дитині, яка живе у зоні війни. І запрошуємо всіх бажаючих долучитись до благодійної акції під назвою «Твоя маленька місія».

Як християни, ми не можемо залишатись байдужими, і повинні брати відповідальність за тих, хто поруч з нами. Ми хочемо дати можливість кожному малюку мати дитинство і справжнє свято Різдва. Подарувати їм Біблію і різвяний пакунок.

Ми, студенти і всі, хто має дотичність до УБТС можемо стати руками Бога, і подарувати частинку добра і тепла дітям зі Сходу України. І тому вже другий рік поспіль проводимо проект «Твоя маленька місія».

Елісей Пронін, керівник факультету Організації нових церков та координатор акції розповідає: «Є історія про те, як один хлопчик блукав по березі океану,  засіяному маленькими рибками, які викинув на пісок нічний шторм. Весь берег був весь у ледь живих рибках, і хлопчик по одній обережно брав їх в руки і викидав у воду. Його помітив чоловік середніх років і прагматично сказав: «Немає сенсу робити те, чим ти зараз займаєшся. Навколо тебе мільйон рибок, які помирають. Ти не зможеш всіх їх врятувати…».

Хлопчик, почувши це, зупинився на мить, і вже за секунду обличчя його осяяла радісна усмішка. Він знову нахилився, взяв в руки ще одну рибку і прокричав у відповідь: «Всіх, звичайно, врятувати не вийде. Але ось цю вже врятував!» Після чого хлопчик дбайливо кинув чергову рибку в океан.

Україна схожа на берег океану який усіяний розбитими, розчарованими, нещасними людьми. Таких незліченна кількість. Звичайно, ми не можемо допомогти всім. Але допомогти одній дитині, яка уражена горем війни і байдужості – в наших силах!»

Три кроки для того, щоб долучитись до проекту «Твоя маленька місія»:

Крок 1: оголоси у своїй церкві про акцію та попроси членів церкви принести у найближчу неділю до церкви м’які іграшки, нові, або у дуже хорошому стані (бажано, щоб іграшка не була надто великою, при стисканні була розміром з пів-літрову банку).

Крок 2: привези на чергову сесію до УБТС іграшки.

Крок 3: помолись за дитину, яка отримає твій подарунок і Біблію.

Робити добро дуже просто разом. 20 грудня іграшки* будуть передані у Донецьку область. По завершенню роздачі подарунків дітям на Сході (20 січня) на сайті та соціальних мережах UBTS буде представлений детальний звіт по виконаній роботі.

«Хто приймає цю малу дитину в моє ім’я, той мене приймає; а хто мене приймає, той приймає того, хто мене послав, бо хто найменший поміж усіма вами, той – великий»  Лк. 9:47-48

*Цього року ми збираємо лише м’які іграшки, оскільки Бібліями та солодощами подарунки буде докомплектовано вже безпосередньо у Донецькій області.