УБТС налагоджує офіційну співпрацю з міжнародним інститутом «ТСМ»
13/09/2017
Професійний світ – можливість та виклик для церкви
03/10/2017

Джей Ді Грір: «Я почув, що Бог робить щось велике в українських церквах, і вирішив особисто переконатись у цьому!»

Наприкінці вересня у Львові пройшла конференція «Набувай втрачаючи», спікером якої став пастор десятитисячної церкви з США Джей Ді Грір. У медіа-центрі стадіону «Арена Львів» зібралось більше півтисячі учасників, яким було цікаво, як зрощувати церкви і покращувати своє особисте служіння.

Конференція проходила у одноденному форматі, під час першої сесії відбулась молитва благословіння над першокурсниками Української баптистської теологічної семінарії. Після цього упродовж кількох насичених сесій особливий гість Джей Ді Грір ділився секретами успішного служіння та ходження у Святому Дусі. За словами  промовця, цей світ змінився завдяки звичайним людям, таким, як Степан з новозавітньої книги «Дії Апостолів». І основні переконання, згідно яким вони жили, були наступні: Бог бажає використати мене; Дух Святий пробуває в мені; я покликаний служити своїй громаді і бути благословінням для неї; я буду поступати так, як Ісус, по відношенню до моїх ближніх.

Джей Ді Грір поділився враженнями по завершенні конференції: «Я постійно чую про чудові речі, які Бог творить по всьому світі. Деякі мої друзі живуть в Україні, і вони розповіли мені, як Святий Дух діє в українських церквах,  про те, як Він робить тут щось нове, велике. Тож, приїхати у Львів, стати частиною цього, додати людям сміливості довіритись Господу в тому, що Він хоче приносити спасіння до людей в кожній країні – це і є причиною мого візиту!»

За словами організаторів, головною метою заходу було розширити межі типових уявлень про служіння у церквах, і почути це від пастора-практика, церква якого протягом десяти років зросла з трьохсот до десяти тисяч членів. Ярослав Пиж, ректор Української баптистської теологічної семінарії говорить: «Чому УБТС виступила ініціатором цього заходу? Ми хотіли ще більше мотивувати людей до посвяченого Богу життя і служіння. А також допомогти їм змінити своє відношення до церковності – не намагатись все тримати біля себе чи для себе, але вчитись віддавати, і завдяки цьому зростати…».

По завершенні заходу ми поцікавились в учасників, чи була корисною ця конференція для них. Студент УБТС, іванофранківець і організатор мотиваційного руху «Не здавайся» Володимир ділиться: “Конференція з Джей Ді для мене – це подія, на яку я довго чекав, і вона пройшла благословенно. Пастор проповідував про те, що Степан, попри свою простоту, будучи вірним своїй справі, вірний Богові, люблячи людей, побачив славу Божу. І через нього Бог робив великі справи. Це надихає, і я радію, що є такі заходи, вони дають натхнення для подальшого служіння, це хороший час для пізнання чогось нового.”

Керівник луцького молодіжного руху «H2O» Давид розповів: «Було чудово, проповідник натхненний і «свіжий». Його промова вражала одночасно доступністю і глибиною. Завдяки щирій і ненапруженій атмосфері конференція пройшла надто швидко…».

Львів’янка Анна коментує: “Для мене ця конференція стала поштовхом до конкретних змін у свої відносинах з Богом! Дуже сподобалася щирість, з якою говорив Джей Ді. Такі проповідники спонукають більше шукати і любити Бога, хочеться брати приклад з нього. Дякую організаторам за доступність конференції для людей з різними фінансовими можливостями…».

Більше фото з конференції ви можете знайти на сторінці УБТС:

 facebook.com/ubts.org.ua

Інформаційний відділ Української баптистської теологічної семінарії