Коротка історія УБТС
14/01/2015
Ректор УБТС д-р. Ярослав Пиж Притча про робітників у винограднику
23/03/2015

Філософія служіння УБТС

Місія

Навчити українські баптистські церкви найбільш ефективним методам передачі Євангелії, використовуючи дієвий інструмент Біблійної освіти.

Бачення

Бути центром вищої освіти, що готує лідерів, які допомагають церквам бути ефективними у виконанні доручення Ісуса Христа і, як наслідок, щорічно забезпечувати приріст Учнів (це ті, хто приймають хрещення і стають членами помісної церкви).

Цінності

Біблійність

Ми віримо у безпомилковість Святого Письма та поширення його абсолютного авторитету на всі сфери життя людини.
Ми зосереджуємо наші зусилля на проголошення основної істини Писання: любові Бога, виявленої у спасінні по благодаті
Ми заражаємо студентів любов’ю до Автора Писання, навчаючи їх відповідальному ставленню до Його Слова.
Ми споряджаємо студента знаннями Біблії, Богослов’я, Церковної історії, навчаючи їх осмислювати  та застосовувати Писання в обставинах сьогодення.

Місійність

Ми вважаємо, що місійність – це біль за долю неспасенних, який спонукує нас зробити все для їхнього навернення, досягнення духовної зрілості та здатності приводити інших до Христа.
Ми переконані, що церква – це зібрання відроджених людей, які в ім’я Ісуса Христа виконують Його доручення і служать ближньому поза межами особистого комфорту.
Ми прагнемо заразити усіх духом місійності для поширення Євангелії, використовуючи для цього всі доступні та зрозумілі методи.

Відповідальність

Ми віримо, що наставництво відіграє ключову роль у духовному зростанні особистості і забезпеченні ефективності служіння.
Ми усвідомлюємо, що кожен з нас повинен бути залученим у процесі учнівства: мати наставника і бути наставником.
Ми надихаємо і навчаємо наших студентів  чітко усвідомлювати та бути відповідальними за поклик і роль у житті Церкви.

Бог кличе Вас приєднатися до Нього, проповідуючи Світло Євангелії. Українська Баптистська Теологічна Семінарія (УБТС) посвятила себе виконанню Великого Доручення через дієвий інструмент богословської освіти. Від дня заснування, у 2002 році, Бог сприяв розвитку Семінарії і благословляє створення нових освітніх програм, які готують студентів до церковного служіння. На різноманітних навчальних факультетах студенти мають змогу отримати спеціалізоване навчання.
Якщо Бог закликає Вас до служіння – подумайте про перспективу навчання в УБТС.

Д-р Ярослав Пиж, Ректор УБТС