Галина Кравчук. Різдвяний проект 2019

Слава Ісусу Христу!

Насамперед хочу подякувати за грант, що ми отримали від семінарії, завдяки якому мали змогу втілити в життя проект зі служіння дітям з інвалідністю та їхнім батькам.

Ми розпочали співпрацю з керівництвом центру «Добродія Калуська», які радо приймають будь-яку допомогу і ми, як волонтери, плануємо працювати в цьому центрі надалі. Більшу частину січня в них були канікули, але нам вдалось провести два свята для дітей та їх батьків у приміщенні нашої церкви. Перше свято проводили для молоді з вадами здоров’я. Ми ближче познайомились, колядували разом, показали лялькову виставу, подарували подарунки їм та їх батькам.

Наступну програму ми провели для 40 людей. Здебільшого це були діти з фізичними та психічними вадами, працювати з ними було складніше, але ми бачили як важко батькам цих діток і нам хотілось ще більше допомогти їм. Ми запросили їх на подальші заходи, які ми назвали Relaxtime, де буде арт і спорт-терапія, а щосуботи – неформальні зустрічі в церкві. Така ідея їм сподобалось, тому ми сподіваємось на майбутню співпрацю.

Ми змогли закупити багато речей для оснащення кімнат: термопот, спеціальне покриття в дитячу кімнату, іграшки, канцелярію, спортінвентар та інше. Плануємо замовити дві інвалідні коляски для двох дівчаток. На жаль, через карантин на наші зустрічі не прийшло 20 дітей, але ми плануємо відвідати їх вдома.

Дякую Богу і кожному, хто послужив для втілення цього проекту. А ще церковній команді посвячених людей, яка помагає і здійснює це служіння. Я дуже щаслива. Благословінь!