Державне визнання диплома про вищу духовну освіту. Як це зробити?
02/03/2018
В УБТС розпочався прийом документів на новий навчальний рік
29/03/2018

Команда УБТС відвідала церкви на Сході України

Команда Української баптистської теологічної семінарії взяла участь у пасторській конференції та молодіжному спілкуванні у церквах Луганської та Донецької областей.

24 березня у Сіверськодонецьку спільними  зусиллями УБТС та Луганського обласного об’єднання ЄХБ пройшла конференція для пасторів та відповідальних за служіння у церквах. Спікерами заходу стали: Ярослав Пиж, ректор УБТС, Олександр Савич, керівник факультету «Пасторське служіння» та Єлисей Пронін, керівник факультету організації нових цеков. Тема конференції – «Біблійність, місійність, відповідальність».

УБТС має бажання підтримувати Схід України і розпочати там регулярне навчання для пасторів та церковних служителів, а також допомагати у процесах організації нових церков. В планах також є навчання для молоді. Адже для того, щоб служити, людей потрібно мотивувати і надихати.

Генадій Шульженко, пастор центральної Сіверськодонецької церкви ЄХБ поділився враженнями: «Не так часто до нас приїжджають спікери, які можуть поділитись настільки якісним і мотивуючим матеріалом. Відгуки пасторів після заходу позитивні, адже теми актуальні для церков сьогодення. Особливим нагадуванням стала постійна необхідність відносин учнівства і наставництва. Після конференції одразу кілька братів виявило бажання навчатись у семінарії…».

В цей день ввечері команда львівської семінарії взяла участь у молодіжному спілкуванні на тему «Покликаний до більшого». Разом з молоддю роздумували про поклик на основі біблійних прикладів.

Ярослав Пиж, ректор УБТС розповів: «Ми їздили в Луганську та Донецьку області, щоб провести конференції для пасторів та молоді, на яких мали можливість поспілкуватись з півтисячею людей в різних умовах. Було дуже зворушливо й сумно побачити руйнування, яке війна приносить у життя українців. Я не думаю, що варто описувати зруйновані будівлі, дороги й заводи, вулиці й мости, які досі несуть на собі відбиток війни. Проте, я можу запевнити вас, що цей регіон має море нових можливостей для організації нових церков, досягнення молоді і просто донесення надії тим, хто її втратив…».

  Інформаційний відділ УБТС