Завершився новий набір студентів
06/09/2015
Великі відкриття
01/10/2015

Магістр богослов`я

Магістр Богослов’я — це навчально-дослідницька програма УБТС у співпраці з Південно-східною Баптистською Теологічною Семінарією (Вейк Форест, Північна Кароліна, США), розрахована на студентів і працівників у міжкультурному середовищі, які мають науковий ступінь бакалавра богослов’я або інший науковий ступінь, схвалений Керівником Програми і Реєстратором. Ціль програми — підготовка ефективних лідерів-християн у різних служіннях міжнародного спрямування.
Даний науковий ступінь можуть отримати студенти, який мають науковий ступінь бакалавра богослов’я або інший науковий ступінь, що прирівнюється до бакалавра богослов’я, а також група випускників Української Баптистської Теологічної Семінарії, яким надається необхідна освіта для підготовки викладацького складу даного навчального закладу. Додаток до диплому про освіту повинен бути наданий. Увесь список вимог щодо вступу студента на заочну форму навчання в Семінарії повинен бути виконаний.

Усі необхідні документи для вступу розміщені на www.sebts.edu. та www.ubts.org.ua. Студенти можуть звернутися до місцевого координатора програми за додатковою інформацією та консультацією стосовно документів для вступу на програму, термінів і порядку подачі даних документів.
У програмі «Магістр Богослов’я» студенти УБТС будуть проходити навчання у складі великої групи. Для кожного студента УБТС буде призначений Науковий Керівник. Вимоги програми щодо Біблії і богослов’я забезпечуються також курсами на вибір у декількох сферах можливої спеціалізації. ПСБТС у співпраці із УБТС буде формувати список даних предметів на вибір. Дипломна робота, обсягом приблизно 50-65 сторінок, повинна бути написана під керівництвом Наукового Керівника у співпраці із Керівником Програми. Студенти зобов’язані здати магістерську дипломну роботу до завершення останнього семестру навчальної програми або не пізніше, ніж три місяці після завершення навчання.

І. Основні предмети ступеня «Магістр Богослов’я» 24

BTI 5100 Герменевтика 3
HIS 5110 Історія Церкви I АБО HIS 5120 Історія Церкви II 3
HIS 5130 Історія Баптизму 3
EVA 5100 Євангелизм: Суть і Практика 3
MIS 5100 Християнська Місія 3
THE6110 Християнське Богослов’я I 3
THE6120 Християнське Богослов’я II АБО
THE6130 Християнське Богослов’я III 3
ETH5100 Етика АБО PHI 5100 Християнська Філософія 3

II. Спеціалізація: предмети на вибір 18

Щонайменше 2 курси на вибір повинні бути пройдені у сфері спеціалізації,
що буде висвітлено у магістерській дипломній роботі.

III. Дипломна робота, науковий ступінь «Магістр Богослов’я» 6

IND 7520 МБ. Опрацювання літератури і Дослідження 3
Здійснюється під керівництвом наукового керівника
у сфері спеціалізації студента
IND 7521 МБ. Дипломна Робота 3

Загальна кількість кредитів 48