«Чому я навчаюсь в УБТС?»
11/05/2017
Календар сесій УБТС
Розклад сесій
14/05/2017

«Менторство та підзвітність дають стимул зростати…»

Студенти УБТС про навчання в семінарії. Частина ІІ

У рамках  вступної кампанії ми опитали наших студентів, які вже пройшли частину шляху, до якого готуються цьогорічні абітурієнти. Усіх студентів ми попросили дати відповідь на питання:  «Чому варто навчатись в УБТС, і чим навчання допомагає в житті та служінні?»

Віталій Аршулік, 27 років, лідер молодіжної біблійної групи, церква “Голгофа», Луцьк; факультет «Зовнішня місія», 3 курс: «Для мене навчання в семінарії – це домашня сімейна атмосфера, де можна знайти нових друзів, мати братерську спільність. Викладачі завжди відкриті до спілкування, готові допомагати. Навчання допомагає мені зростати духовно, пізнавати більше і глибше Бога, стверджуватись у покликанні, рухатись вперед! Через семінарію ми з дружиною мали можливість поїхати в короткострокову місію в Індію і Непал. Могли побачити реальність місіонерського служіння і послужити місцевим людям. Семінарія допомагає нам у підготовці до місії в Бразилії: молитовно, фінансово і всіляко підтримує нас, як рідних. Дуже дякуємо Богу за семінарію і всіх працівників!»

Неля Носачова, церква «Божа родина», Київ; факультет «Зовнішня місія», 3 курс: «Благодарна Богу за то, что моим образованием после школы оказалась именно семинария! Я формируюсь благодаря хорошим примерам в лице сотрудников и преподавателей. На сессии не загружают томами лекций, но дают “инструменты” для достойного совершения служения в церкви. Менторство и подотчетность стимулируют изменяться и расти…».

Людмила Пшенична, 43 роки, дитячий служитель у селі Здовбиця, Рівненської області; факультет «Християнська освіта», 3 курс: «Навчання в УБТС стало для мене ковтком «свіжого повітря». Воно мотивує мене служити Богу через служіння дітям. Розпочавши навчання в семінарії, я розуміла, що не можу брати знання надаремно, лише для власного зросту, тому організувала дитячо-підлітковий клуб «Майбутнє України». Зараз на клуб приходить близько сорока дітей. Навчання в семінарії також допомагає мені пізнавати Бога, краще розуміти біблійні істини, і доносити їх до дітей. Ми практикуємо особисте наставництво дітей. Треба навчатися для того, щоб служити якісно…».

Павло Шпілька, 27 років, служитель в церкві с. Яблунівка, Закарпатської області; факультет «ОНЦ», 2 курс: «Навчання в УБТС допомагає мені краще розуміти ціль і призначення церкви, проблеми сучасності і шляхи їх вирішення. Семінарія запалює мене до життя, згідно якого можна по максимуму виконати Велике доручення Ісуса Христа. Завдяки навчанню, я почав краще готуватись до проповіді і як наслідок – краще проповідувати. А також є бачення на створення нової церкви і зараз формуємо  команду…».