Місіонерська конференція

Шостого жовтня у Львові відбулась історична подія – перша місіонерська конференція, організована факультетом “Міжнародної місії” Української баптистської теологічної семінарії.

Сильні в слові спікери, цікаві теми, надзвичайні свідоцтва. Це те, що так необхідно почути кожному, хто бажає стати успішним у своїй місії. Розпочав конференцію «Покликані до більшого» місіонер зі Сполучених Штатів Америки Чарльз Джонс. Він щиро привітав всіх присутніх від міжнародної місіонерської асоціації та висловив подяку всім тим, хто серйозно відносяться до головного Божого веління – до місії.

Серед сп ікерів конференції був академічний декан УБТС др. Рассел Вудбрідж. Він розповів чимало прикладів того, як складно буває приймати рішення про те, де знайти свою місію, до якої кличе нас Бог! «Місія існує тому, що існує Бог. Це – Божий задум, не наш», – наголосив Рассел.

На конференції також був присутній ректор УБТС Ярослав Пиж. Він звернувся до учасників зі словами: «Місія не робиться місіонерами, місія звершується єдиною церквою, де кожен знаходиться на своєму місці».

Окрім загальних семінарів на теми «Бог і місія», «Церква і місія» та «Я і місія» на конференції було проведено ряд майстер-класів про особливості місійного служіння в різних країнах: у Польщі, в Японії та у Таджикістані.

Яскравим завершенням конференції став семінар Любомира Матвіїва «Церква і місія». Він закликав учасників єдино приєднатися до Божої місії: «Лише спільно, в єдності, наша місія матиме успіх. Поодинці ми всі приречені на поразку. Тож церква існує, допоки існує місія».

 

Загалом подію «Покликані до більшого» відвідало близько 150 учасників. За свідченнями, цей захід став для них великим поштовхом для подальшого служіння та значно вплинув на розуміння Божої місії в житті кожного.

Сподіваємося, що ця подія надовго запам’ятається її учасникам, а дух місійності ніколи не згасатиме в серцях небайдужих до Божого поклику християн.