Слово Ректора
26/09/2009
Віровчення
26/09/2009

Місія, бачення, цінності

ФІЛОСОФІЯ СЛУЖІННЯ УБТС

МІСІЯ

Навчити українські баптистські церкви найбільш ефективним методам передачі Євангелії, використовуючи дієвий інструмент Біблійної освіти.

 

 

БАЧЕННЯ

Бачення УБТС: бути центром вищої освіти, що готує лідерів, які допомагають церквам бути ефективними у виконанні доручення Ісуса Христа і, як наслідок, щорічно забезпечувати приріст Учнів (це ті, хто приймають хрещення і стають членами помісної церкви).

 

ЦІННОСТІ

Біблійність

Ми віримо у безпомилковість Святого Письма та поширення його абсолютного авторитету на всі сфери життя людини.
Ми 2014 зосереджуємо наші зусилля на проголошення основної істини Писання: любові Бога, виявленої у спасінні по благодаті
Ми заражаємо студентів любов’ю до Автора cheap jerseys Писання, навчаючи їх відповідальному ставленню до Його Слова.
Ми споряджаємо студента cheap MLB jerseys знаннями Біблії, Богослов’я, Церковної історії, навчаючи їх осмислювати  та застосовувати Писання в обставинах сьогодення.

 

Місійність

Ми Слово вважаємо, що місійність – це біль за долю неспасенних, який спонукує нас зробити все для їхнього навернення, досягнення духовної зрілості та здатності приводити інших до Христа.
Ми переконані, що церква Dusseldorf – це зібрання відроджених людей, які в ім’я Ісуса Христа виконують Його доручення і служать ближньому поза межами особистого комфорту.
Ми прагнемо заразити усіх духом місійності для internen поширення Євангелії, використовуючи для цього всі доступні та зрозумілі методи.

 

Відповідальність

Ми віримо, Recipe що наставництво відіграє ключову роль у духовному зростанні особистості і забезпеченні en ефективності служіння.
Ми усвідомлюємо, що кожен з нас повинен бути залученим у процесі учнівства: мати наставника Miami Dolphins Jerseys і бути наставником.
Ми надихаємо і навчаємо наших студентів  чітко усвідомлювати та бути відповідальними за поклик і роль у житті cheap NBA jerseys Церкви.