Студенти факультету «Християнська освіта» провели євангелізаційний табір
15/08/2017
УБТС налагоджує офіційну співпрацю з міжнародним інститутом «ТСМ»
13/09/2017

На «Арені Львів» відбудеться конференція «Набувай втрачаючи»

Українська баптистська теологічна семінарія запрошує служителів церков та студентів семінарії на конференцію з пастором десятитисячної церкви з США J.D. Greear. Захід пройде 23 вересня у медіа-центрі стадіону «Арена Львів».

«Набувай втрачаючи: чому майбутнє належить церкві, яка віддає?» Під таким гаслом пройде конференція, головним спікером якої стане гість з США Джей Ді Грір. Джей Ді є пастором однієї з найстрімкіше зростаючих церков у США. Його церква протягом останніх п’ятнадцяти років збільшилась з трьохсот до десяти тисяч членів. Секретами успішного лідерства пастор готовий поділитись з учасниками конференції.

Організатори ставлять перед собою кілька основних цілей, і детальніше про це розповів ректор УБТС Ярослав Пиж: «Через конференцію «Набувай втрачаючи» ми хочемо втілити кілька цілей. Найперше – це мотивувати людей до посвяченого Богу життя і служіння. Також змінити своє відношення до церковності – не намагатись все тримати біля себе чи для себе, але вчитись віддавати, і завдяки цьому зростати.  А також вчитись будувати серед нас, християн, культуру, яка базується на важливих цінностях біблійності, місійності і відповідальності. Це тісно повязане з тим, про що пише і говорить Джей Ді Грір…».

Реєстрація на конференцію на сайті: ubts.org.ua

Благодійний внесок при реєстрації складає 50 гривень, у реєстраційний внесок входить обід та комплект учасника.*

У разі запитань телефонуйте у будні з 10 до 18:00 за номером: +380 67 224 24 41

Чекаємо на вас 23 вересня у Львові за аресою: стадіон «Арена Львів», вул. Стрийська 199, початок реєстрації о 9:00. Конференція триватиме до 17:00.

Ми у фейсбуці: facebook.com/ubts.org.ua

*Якщо ви попередньо не зареєструєтесь, ви не зможете отримати обід та комплект учасника конференції.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ: