Запрошуємо працівників та студентів Української баптистської теологічної семінарії подати заявки на проект «Різдвяний грант від UBTS»
05/12/2018

На початку лютого у Львові відбудеться музична конференція «Живий звук»

Українська баптистська теологічна семінарія запрошує всіх, хто зацікавлений у розвитку музичного служіння стати учасником конференції «Живий звук».

Факультет «Музичне служіння» УБТС вже другий рік поспіль організовує захід для всіх, хто задіяний в музичному служінні у своїх церквах. Якщо ви співаєте у групі прославлення, сольно чи у хорі, граєте на музичних інструментах чи диригуєте, якщо ви мрієте стати активним учасником церковної музичної команди, чи покращити свої лідерські навики у цьому служінні – швидше реєструйтесь на подію.

Захід відбудеться 1-2 лютого у приміщенні львівської церкви «Гефсиманія». У програмі конференції: спільне поклоніння, семінари для практичного служіння, спілкування та музичні програми з успішними музикантами-служителями. На вас чекають такі  майстер-класи: естрадний вокал, бас-гітара, ударні інструменти, вокальний ансамбль, акустична гітара, клавіші, диригування, робота з хором, аранжування, робота з музичним гуртом, звукорежисура.

Володимир Хлиста, керівник факультету «Музичне служіння» ділиться: «Ціль конференції “Живий звук” – розвивати музичне поклоніння в церквах через формування цінностей «біблійність, місійність, відповідальність» в музичному служінні. Ми хочемо надихнути і спорядити християн-музикантів до кращого поклоніння Богу та ефективнішого служіння людям. На конференції ви зануритесь у музично-творчу атмосферу, де буде багато поклоння, духовного збудування та професійного навчання, ну і, звичайно, спілкування із близькими по духу людьми! Ми сподіваємось, що після «Живого звуку» ви матимете сміливість бачити більше можливостей у вашому служінні, ставити цілі і досягати їх

Також ділимось з вами відгуком учасниці, яка відвідала подію минулого року. Катерина Стецюк, студентка Національної музичної академії імені Петра Чайковського, Київ, розповіла: «Я щаслива, що могла бути на конференції «Живий звук»! Це був бласловенний час. Приємно бачити і спілкуватися з людьми, які горять тією ж справою. Також, приємно, що це все було без пафосу, щиро, в здоровій дружній атмосфері та на високому професійному рівні. Особливо приємним бонусом програми став студентський хор Львівської семінарії. Можна приїхати до Львова лише заради того, щоб їх послухати. Сподіваюсь, що ця конференція є відправною точкою для подальшого спілкування, розвитку, музикування і завоювання нових сердець для Господньої слави через музику…».

Початок: п’ятниця о 10:00 (реєстрація з 9:00), завершення в суботу о 17:00.

Адреса проведення: Львів, Кульпарківська 65, церква «Гефсиманія». Вартість добровільного пожертвування вказана на сторінці реєстрації, у неї включено обід та вечерю у п’ятницю та обід в суботу. Проживання та інші витрати учасники покривають самостійно.

Телефон для додаткової інформації: 063 49 77 167, Уляна Голубович, адміністратор події.

Реєструйся на музичну конференцію «Живий звук» за цим посиланням: https://ticketclub.com.ua/event/5197/

#ubts