Адміністрація
04/05/2015
Урочистий випуск студентів у Філадельфії
14/05/2015

Останній раз на перший курс

IMG_152011 травня розпочалася остання сесія для студентів першого курсу бакалаврських програм: жіночого, музичного та дитячого служіння. Впродовж цього тижня вони вивчатимуть цікавий предмет “Олгяд Старого Заповіту” у викладі д-ра Джона Тьорнера та його дружини.

12 травня відбулося спільне богослужіння студентів та працівників семінарії. Як завжди був час прославлення Бога через спів та молитву і читання Слова Божого.  IMG_1520Читалася християнська поезія. Особливо приємно було слухати свідчення студентів, котрі розповідали як Господь діє через них в служінні їхніх помісних церков.  Так, Ірина Блага поділилася досвідом проведення клубу “Кофі Хаус” в Бурштині, Назар Сподар розповів про цікавий метод соціального благовістя, котрий вони зробили з дітьми в одному з районів Львова, а саме відвідували жителів міста з пропозицією допомогти їм в чомусь. Робили різне: прибирали, поливали квіти… Головне – спілкувалися, щоб IMG_1532навести контакти і запросити в церкву. Заступник старости музичного факультету зазначив, що завдяки навчанню в семінарії краще зрозумів суть поклоніння і це вплинуло на музичне служіння в церкві де він служить.

Чудово бачити працю Господню, через студентів УБТС, які розуміють що значить бути біблійним, місійним, відповідальним і живуть так, як говорять.

IMG_1538IMG_1541IMG_1550IMG_1551