У Брюховичах провели християнських табір для місцевих дітлахів
30/06/2017
Д-р. Іван Миколайович Романюк відійшов до Господа
13/07/2017

Роман Кравчук: «Співпраця молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ з семінаріями є стратегічно важливою…»

Керівник молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ Роман Кравчук завітав в УБТС на зустріч з ректором семінарії, під час якої обговорили подальші плани та співпрацю у сфері розвитку молодих служителів України.

У 2016 році, коли молодіжне служіння в України очолив Роман Кравчук, разом зі своєю командою вони розпочали активну співпрацю з українськими семінаріями та коледжами, розробляючи план по роботі з молодими служителями України. Таким чином народилась «Програма розвитку молодих лідерів», яку очолив обласний керівник молоді Волині Павло Токарчук.

УБТС взяла на себе зобов’язання підтримати і розвивати цю програму у Західній Україні, а також допомогти іншим областям. З вересня до «Програми розвитку молодих лідерів»  додаються Хмельницький, Львів і Рівне. Також у 2016 році Одеська богословська семінарія розпочала програму для молодіжно-підліткових служителів, а у 2017 у Кременчуцькій євангельській семінарії стартує нова молодіжна програма.

Ярослав Пиж, ректор УБТС зазначає: «У рамках “Програми розвитку молодих лідерів”, ми, як семінарія, зацікавлені щоб цінності біблійності, місійності і відповідальності, які передаємо студентам, ширились у молоде покоління. Для нас співпраця з молодіжним комітетом важлива ще й тому, що ми розділяємо спільне бачення, і чим швидше почнемо стратегічно його втілювати, тим більше молодих потенційних лідерів охопимо. Вірю, що розвиток лідерських якостей приходить через зміну цінностей, після чого позитивно змінюється і все навкруги…».

Під час спілкування прийняли кілька важливих рішень. Зокрема, третій всеукраїнський лідерський форум баптистської молоді «Покликані Христом», який традиційно проходить весною, у 2018 році буде організовано у співпраці з УБТС. Головна мета цього заходу – зібрати діючих керівників молоді України з усіх помісних церков, а також ключових лідерів, які задіяні у молодіжному служінні.

«Все процвітає або руйнується у залежності від лідерства. Виховання молодих служителів України є нашим пріоритетом. Співпраця з УБТС, Київською богословською семінарією, Одеською богословською семінарією, та біблійними коледжами є надзвичайно важливими для молодіжного служіння. Українська баптистська теологічна семінарія є нашим основним стратегічним партнером у розвитку програми молодих лідерів, і я радію нашому спільному баченню, і вірю, що ми продовжимо рухатись у одному напрямку і розвивати потенціал, який закладений у молодих людях нашої країни…», – додав на завершення Роман Кравчук.

Також зазначимо, що ректор семінарії особисто запросив всю команду молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ на конференцію з пастором Джей Ді Грір, яка пройде 23 вересня у Львові.

Прес-служба УБТС