Семінари березня
Першого тижня березня в Українській баптистській теологічній семінарії відбудуться 4-ри семінари. Тема семінару, час та місце описані нижче.  Всі семінари є безкоштовними, за попередньої реєстрації. Тому, реєструйтесь, додавайте подію у ваші календарі, та чекаємо вас за адресою: Львів, Війтовича 9а.
 
1️⃣ Відверто про проблему насильства в сім’ї.

Віктор Кузьменко – фахівець з пасторського консультування, член Американської асоціації християнського консультування.

Головний редактор дитячого журналу “Ноїв ковчег”, автор книг для дітей, серед яких “Радість заввишки до Небес”, “Світло в темряві ночі”, “Славні надії” та інші. Його перу належить багато цікавих оповідань для дітей молодшого та середнього шкільного віку, які із задоволенням читають не тільки діти, але і їхні батьки.

Реєстрація 🔻
 
2️⃣ Особистий Євангелизм
Олександра Андріяшина звершує служіння капелана на лінії фронту на Луганщині.  Незаміжня. Протягом 9 років була директором християнських таборів для дітей та підлітків, 6 років керувала департаментом по соціальній роботі з дітьми ризику в міжнародній місії «Молодь для Христа». Багато років вона була спікером в Україні, Киргизстані, США на жіночих конференціях та проводила численні семінари та говорила промови на конференціях по служінню дітям та підліткам.
Реєстрація 🔻
 
3️⃣ Жіноче здоров’я

Раїса Григорівна – християнка, лікар та викладач вищої категорії, акушер-гінеколог, 34 роки стажу, натуропат.

Реєстрація 🔻
 
4️⃣ Робота з підлітками

Діна Прокопчук – науковий співробітник Hodos instutyte, керівник дитячого та підліткового служіння в Житомирській області ВСЦ ЄХБ, координатор табірного служіння.

Реєстрація 🔻