Д-р. Іван Миколайович Романюк відійшов до Господа
13/07/2017
На «Арені Львів» відбудеться конференція «Набувай втрачаючи»
28/08/2017

Студенти факультету «Християнська освіта» провели євангелізаційний табір

Табір відбувся на мальовничій базі у Волинській області. Учасниками стали сімдесят три підлітки з різних куточків Львівщини, переважна більшість – з невіруючих, неблагополучних сімей, а також сироти. Також участь взяли підлітки з Донецької області та Волині, і майже третина всіх учасників була у християнському таборі вперше. Важкі характери та гріховні звички (крадіжки,бійки) були мотивом посилених молитов  табірних лідерів.

Програму табору була побудували у вигляді місіонерської подорожі під назвою «До краю землі». Різноманітні заходи, цікаві ідеї, змагання, спільний побут – все це сприяло теплій довірливій атмосфері. Але при всьому розмаїтті вражень, думки дітей були сконцентровані на одному: що ж буде далі з їхнім життям? На біблійних уроках за книгою «Без слів» вони щодня вивчали Божий план спасіння.

«Святий Дух торкався сердець підлітків, і десятки з ни, після вечірньої проповіді пастора підходили до лідерів з бажанням помолитись. У обіймах Божої і лідерської любові спраглі серця знаходили небесну ласку,прощення провин і велику потіху. Я не бажаю собі більшого щастя, як бути удостоєною Богом стати співучасником молитви дитини, яка здивовано відчиняє для себе двері Божого Царства, і наставляти її на дорозі до неба. І не лише я, а й всі наші студенти…», – розповідає Тетяна Сидько, організатор табору та керівник факультету «Християнська освіта» в УБТС.