Хочете бути студентом УБТС
Подати документи

Стипендійний фонд

Що таке стипендія від УБТС?

 

Стипендії фонду УБТС  можуть покривати від 10% до 100% вартості навчання на бакалаврських, дипломні, магістерських та докторській програмах семінарії (за умови дотримання вимог відповідно до виду стипендії).

*окрім програми “Магістр богословських досліджень (Master of Theological Studies)” та докторської програми “Доктор служіння (D.Min).  

Стипендія “Президентська” (від 1 до 3 місць)

Може бути надана студенту, який:

 1. Немає заборгованостей з навчання.
 2. Входить у топ-3 студентів семінарії за академічними показниками. Середній бал 90 і вище.

Стипендія надається з 2 семестру навчання та продовжується на наступний семестр, за умови успішного переходу на наступний курс.

Стипендія від Президента покриває 100% вартості навчання, проживання та харчування. Стипендія надається на один рік, але може бути збережена на наступний рік навчання за виконання академічних умов.

Стипендія Партнерська від Young Life (2 місця) 

Може бути надана  вступнику який:

 1. Має бажання та поклик працювати з невіруючими студентами.
 2. Готовий/готова пройти навчання від Young Life та бути включеним у процеси регіональної команди Young Life за місцем проживання.
 3. Є повнолітньою особою.

Стипендія покриває  70% вартості навчання, сума – 7 000 тис.грн. Стипендіати мають продемонструвати бажання долучитись до служіння Young Life, та бути зацікавленими у досягненні невіруючої молоді, а саме студентів України.

Стипендія надається після проходження відбору стипендійного конкурсу:

 1. Подати анкету на вступ та пройти відповідні процедури, щодо вступу до УБТС
 2. Подати мотиваційну форму
 3. Пройти співбесіду з командою Young Life
 4. Старт стипендійного конкурсу січень 2024 року.

Соціально-академічна стипендія 

Соціальна стипендія для активних лідерів служінь, які не мають фінансової спроможності оплати навчання. 

 1. Надається студентам 1-6 курсів, які не мають академічних заборгованостей та мають вагомі фінансові перешкоди в оплаті навчання. 
 2. Для участі в конкурсі на соціально-академічну стипендію необхідно заповнити відповідну форму. У формі зазначити причини фінансової неспроможності оплати за навчання. 
 3. Пройти співбесіду із стипендіальною комісією УБТС.

Стипендія соціально-академічна може покривати від 25% до 100% внеску студента (ціни навчальної програми) за навчання, проживання та харчування. Відсоток покриття узгоджується стипендіальною комісією. 

Першочергово на соціально-академічну стипендію будуть розглядатись військовослужбовці та ветерани, члени сімей військовослужбовців та члени сімей загиблих воїнів. 

 

Стипендія в пам’ять Романа Корнійчука «Життя – за життя»

 

Роман Корнійчук (1988 – 2023 рр.) був студентом 1-го курсу Української баптистської теологічної семінарії Пасторського факультету. 

Найбільшою пристрастю молодого чоловіка були пізнання, винахідництво і людська душа. Його жага до життя, повага до людської гідності, неймовірна відповідальність ґрунтувалися на глибокій довірі Богові та цінуванні чеснот. Мав талант розуміння і пояснення, саме тому Роману вдавалося бути чудовим учителем для підлітків і молоді в церкві. Він став співорганізатором Християнської підліткової академії євангельських християн-баптистів. 

Дзвінок із військкомату застав Романа в семінарії. 23 лютого 2023 р. його мобілізували до лав ЗСУ. Чоловік виявився серед тих євангельських віруючих, які показали любов до суспільства на ділі. Опановуючи військову справу, обмірковував стратегію роботи із дітьми, які втратили батьків. Ставши командиром взводу, прийняв підлеглих.  

Слова Романа в його останньому звернені до молодіжних служителів «Життя за життя – це добрий обмін» уже стали крилатими. Вони ознаменували весь його шлях на землі. 

Семінарія оголошує про заснування стипендії на честь вшанування памʼяті Романа Корнійчука «Життя – за життя».

 1. Надається від 1 до 3 студентам Пасторського факультету, які мають високі академічні знання, високий рівень мотивації до навчання та активну проукраїнську, громадську позицію.
 2.  Надається студентам у яких відсутні академічні заборгованості.
 3. Стипендія може бути надана вступнику, який є дієвим служителем (працює з дітьми, підлітками, молоддю, жінками, малими групами тощо)
 4. Стипендіат має продемонструвати: чітке розуміння відновлювального впливу церкви на суспільство, свій внесок у перемогу України, мотивацію до навчання на конкретній програмі семінарії.

 

Стипендія надається після проходження відбору стипендійного конкурсу:

 1. Перший етап – заповнення анкети та мотиваційне відео від студента або вступника.
 2. Другий етап – співбесіда з керівником програми та представниками сім’ї Романа Корнійчука.
 3. Підготувати відео про свою діяльність та її перспективи у відновленні України.
 4. Написати есе «Мій внесок у перемогу України та духовний розвиток українців».
 5. Старт стипендійного конкурсу серпень-вересень.

Стипендія в пам’ять Романа Корнійчука покриває 100% вартості навчання, проживання та харчування. Стипендія надається на один рік, але може бути збережена на наступний рік навчання за виконання академічних умов.

 

 

Зворотній зв’язок

Якщо у вас виникли питання, залиште заявку і ми вам зателефонуємо.