Ігор Бандура розповів про потреби церковного служіння і розвиток богословської освіти
01/06/2018
Українська баптистська теологічна семінарія святкує випуск
11/06/2018

Тиждень факультету «Жіноче служіння» в УБТС

Вперше в історії УБТС відбулася спільна сесія для студенток всіх чотирьох курсів та груп факультету «Жіноче служіння

Нетиповим для цієї сесії було все. Упродовж тижня жінки проходили біблійне навчання, «Духовне формування», а вечорами мали корисне дозвілля. Спеціально для викладання та поглиблення дружніх стосунків зі студентками факультету приїхала команда жінок з США:

Марта Ленон, має докторську ступінь з освітнього лідерства, дружина, мама, бабуся;

Ненсі Хіпп Хадспет, вчитель державних та приватних шкіл штату Північна Кароліна, на пенсії, 34 роки освітянського стажу, 47 років у шлюбі, з чоловіком виховали доньку, і зараз мають 4 онуків;

Пем Рід, медсестра з інтенсивної терапії та серцевої реабілітації, останніх 40 років служить у групах з вивчення Біблії, учасниця міжнародних та національних короткострокових місій протягом 17 років, у шлюбі 50 років, має трьох дорослих доньок і 8 онуків;

Петті Коул, активний член команди служителів у помісній церкві в США.

У понеділок відбулося знайомство студентів один з одним і з командою вчителів з США. Марта Ленон викладала жінкам «Духовне формування», практично ділилася власним досвідом та біблійними принципами. Після чого на сестер очікував вечір в сестринській спільноті, взаємо підтримка та спілкування.  У вівторок жінки продовжили навчання, а після обіду мали досвід вуличного євангелизму. Поділившись на невеликі групи, споряджені анкетами та роздатковими матеріалами жінки пішли в місто, спілкувалися з людьми, наштовхуючи їх на думки про сенс життя, Бога і Вічність.

В середу викладав Олександр Савич, пастор з досвідом, керівник факультету «Пасторське служіння». «Якщо ми реально хочемо служити людям, то маємо зіткнутися з їхньою біллю. Допоки людина не звільниться від власної провини, яку Бог вже і так простив, доки не почне робити подвиги в Ім’я Бога, не зможе допомогти іншим людям», – наголосив Олександр.

У четвер та п’ятницю сестринство  УБТС змінило локацію навчання. На два дні поїхали на ретріт на базу відпочинку «Шепільська». До студентів та команди УБТС долучилися сестри, які бажають бути студентками семінарії у прийдешньому році.

Навчання проходило у форматі майстер-класів. Ментори програми «Жіноче служіння» Кімберлі Баркет та Інгрід Вудбрідж розкрили теми «Ідентичність жінки» та секрети «Тайм-менеджменту», а Ненсі Хіпп Хадспет провела практичний семінар на тему «Молитва».

Ввечері був особливий час, присвячений випускницям. Ділилися враженнями, спогадами, пройденим шляхом і благословеннями, які приходили під час навчання в семінарії. Ярослав Пиж, ректор УБТС, вітав сестер з тим, що дійшли до фінішу і поділився Словом: «Для того, щоб ми отримали більше, ніж ми собі уявляємо, ми повинні віддати Ісусові більше, ніж можемо. Наш досвід робить нас унікальними, як і наші недуги. І якщо вірою нам вдасться побачити крізь проблеми щось більше, то ми і досягнемо значно більшого».

Спеціально на цю подію завітала Анна Дорошенко, керівник комітету «Сестринське служіння» ВСЦ ЄХБ. «Колись я мала мрію, щоб у Львові навчалися сестри. Зараз ця мрія стала реальністю по Божій милості…», – зізналася сестра Анна.

Жінки та дівчата, яких запросили студентки семінарії мали змогу  відчути атмосферу УБТС, вчитися разом з поточними студентами, а також отримати вичерпну інформацію про навчання на програмі, поспілкуватися за круглим столом з керівником факультету «Жіноче служіння» Оленою Дуб.

Своїми враженнями поділилися учасниці ретріту:

«Бог благословенний! Зібрати разом жінок з різних куточків України, жінок Північної Каліфорнії, і не просто зібрати. З’єднати наші серця Святим Духом, Духом, для якого не існує кордонів, відстані. З’єднати для того, щоб отак єдинодушно ми могли славити Його, нашого Творця неба і землі. Разом вивчати і досліджувати Слово, разом відпочивати, і це благословення. Слава Богу за це…”, – Василина Гулюк, студентка першого курсу УБТС.

«Я вже багато чула про УБТС, чула про ректора, керівника факультету, менторів та працівників семінарії, оскільки мій чоловік навчається на факультеті «Організація нових церков». І нарешті я побачила своїми очима, і це не просто виправдало мої очікування. Все, що я побачила, почула, пережила за ці кілька днів значно перевершило мої сподівання. Я їду додому натхненна, сповнена ідей та наснаги», – говорить потенційна студентка УБТС.