Завершився жіночий табір за підтримки УБТС
26/06/2017
Роман Кравчук: «Співпраця молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ з семінаріями є стратегічно важливою…»
06/07/2017

У Брюховичах провели християнських табір для місцевих дітлахів

Завершився дитячий денний табір у Брюховичах, організований Church of Disciples of Jesus Christ за участі Української баптистської теологічної семінарії.

Загалом, за ці дні до табору завітало майже 90 діток, які почули, Хто такий Ісус, чому Він є другом для кожного, і які чуда Він зробив, коли був на землі. Назва табору була «Разом», саме тому дітлахи багато співали разом, вчились молитись, читали Біблію, вчили вірші напам’ять та радісно розповідали їх один одному кожного ранку, щоб не забути перед вікториною. В таборі, окрім біблійних годин було рукоділля, на якому ліпили, творили, і витворяли. Щоденні спортивні естафети та водний день дали можливість направити невпинну енергію дітлахів у вірне русло. А скільки загалом учасники табору вивчили пісень (і з рухами і без), і запам’ятали англійських слів – порахувати важко.

«Ми віримо, що посіяне Слово проросте у серцях брюховицьких малюків, і зараз починаємо молитись про те, яким чином зможемо служити їм протягом навчального року. Діти дуже щирі, відкриті до Бога, їх батьки здебільшого дуже позитивно налаштовані, і щиро дякували нам за добре організоване дозвілля їх дітлахів…», – розповідає Антон Бурмістров, студент факультету Організації нових церков УБТС.

«Це найкращий табір за все моє життя!», – виголосила 11-річна Настя. «Я багато де бувала, в різних таборах, але тут було найцікавіше! А ви приїдете до нас знову?», – хапаючи лідерів за руки питала 10-річна Віка.

Єлісей Пронін, пастор церкви «Учні Ісуса Христа» і керівник факультету Організації нових церков розповів: «Мене завжди приваблювала цілина, нова неорана земля. Вона несе в собі колосальний потенціал для хлібороба. Саме такою землею ми побачили населений пункт Брюховичі, який знаходиться поруч зі Львовом, він просякнутий релігією, але потребує Євангеліє. Саме Євангеліє, повне любові, істини і радості ми постаралися принести туди за допомогою дитячого табору “Разом”. Я впевнений що посіявши дружбу і Боже Слово в серця більш ніж вісімдесяти людей, рано чи пізно, ми побачимо бажаний плід – народження нової громади…».

 У команді табору були активно задіяні студенти факультетів «Зовнішня місія», «Організація нових церков», «Жіноче служіння» а також працівники УБТС.