Довідник студента
28/01/2018
Державне визнання диплома про вищу духовну освіту. Як це зробити?
02/03/2018

У Львові пройшла музична конференція «Живий звук»

Конференція для музичних служителів, організована Українською баптистською теологічною семінарією, об’єднала близько триста учасників, які приїхали з різних куточків України. Захід, Південь, Центр, Схід, і навіть Білорусь – музиканти разом поклонялись та вчились, як покращити музичне служіння у своїй помісній церкві.

Ідея організувати конференцію для музикантів виникла у керівника факультету «Музичне служіння» УБТС, Володимира Хлисти. І разом з командою факультету вони активно працювали, готуючись прийняти 150 музикантів. Але в останні дні перед заходом сталось щось неймовірне, і зал, в якому планували приймати трішки більше ніж сто осіб, в суботу зранку був переповнений. Понад триста молодих людей з великим запалом і натхненням виспівували пісні прославлення, після чого на майстер-класах вчились вокальному мистецтву, звукорежисурі, специфіці гри у музичному гурті, тонкощам музичної роботи з дітьми, студентами та хоровими колективами. Спікерами на майстер-класах були Сергій та Марта Якобчук, Петро Швайковський, Мирослава Сметанюк, Леонід Борисевич та ще кілька досвідчених музикантів-християн.

Володимир Хлиста, керівник факультету «Музичне служіння» УБТС говорить: «Я сподіваюсь що конференція «Живий звук» стане платформою для обміну досвідом, ресурсами та творчими ідеями серед музикантів-християн. Таке конструктивне спілкування надихатиме до зростання та змін у музичному активі наших церков, а також допоможе формувати культуру поклоніння в українському церковному середовищі».

Ми поцікавились в учасників їхніми враженнями. Катерина Стецюк, студентка Національної музичної академії імені

Петра Чайковського, Київ, розповіла: «Я щаслива, що могла бути на конференції Живий звук! Це був дійсно бласловенний час. Приємно бачити і спілкуватися з людьми, які горять тією ж справою. Також дуже приємно, що це все було без пафосу, щиро, в здоровій дружній атмосфері та на високому професійному рівні. Особливим приємним бонусом програми став студентський хор Львівської семінарії. Можна приїхати до Львова лише заради того, щоб їх послухати. Сподіваюсь, що ця конференція є відправною точкою для подальшого спілкування, розвитку, музикування і завоювання нових сердець для Господньої слави через музику…».

Музичний факультет Української баптистської теологічної семінарії дякує всім за участь, і вже працює над новими ідеями, які планують втілити на конференції «Живий звук-2019». Більше фото і відео найближчим часом на сторінці у фейсбук: facebook.com/ubts.org.ua