Програма “Розвиток церковних служінь”
30/03/2017
Семінарські записки з Непалу. Частина 1
07/04/2017

УБТС перейняла естафету організації конференції «Живий Рух»

Завдяки тісній комунікації з Волинню через програму «Розвиток молодих лідерів», Українська баптистська теологічна семінарія стала частиною пятирічної історії конференції «Живий Рух». Раніше вона традиційно проходила в Луцьку, а цього року, підтримуючи ініціативу Павла Токарчука, УБТС запропонувала допомогу у проведенні заходу на львівському стадіоні «Арена Львів».

Ціль конференції, за словами організаторів – повернути фокус на Євангеліє в кожній сфері життя, служіння і діяльності. Також приємним бонусом для всіх гостей стала ярмарок служінь, на якій близько 100 християнських організацій змогли презентувати свою роботу і дати можливість долучитись до їх місії.

Більше 50 промовців та доповідачів проголошували істину про силу Євангелія. Основними спікерами стали,  Ярослав Пиж, ректор УБТС, Олександр Савич, керівник пасторського факультету УБТС, Андрій Савич, пастор луцької церкви «Голгофа», Джей МакГірк, пастор однієї з найбільш швидко зростаючої церкви в США, та Андрій Корнійчук, пастор рівненської церкви «Благодать».

Ярослав Пиж, ректор УБТС поділився враженнями: «Єдина причина, чому ми підтримуємо цю конференцію – це спільна ціль. Оскільки мета семінарії  – щоб помісні церкви хрестили більше людей, а це можливо тільки через фокус на Біблії, та відповідальне виконання доручення Христа. Ми хочемо, щоб молоді лідери вимірювали успіх свого служіння не часом, проведеним у малих групах, але кількістю людей, які приймають хрещення у їх помісних церквах. Я щиро радію тому, що «Живий Рух» досягнув 1200 людей з усіх куточків України. І вже зараз починаємо готувати нові сюрпризи для учасників у наступному році…».

П’ять основних семінарів і шістнадцять майстер-класів об’єднались під загальною темою «Євангеліє в центрі». Серед них були такі, як: робота зі студентами, зовнішня та внутрішня місія, громадські проекти, спорт, мистецтво промови, організація молодіжних та підліткових заходів, медіа, сім’я, робота з дітьми та інші.

Керівник факультету «Організації нових церков» Єлісей Пронін перед тисячною аудиторією презентував цінності і бачення семінарії, після чого всі керівники факультетів змогли розповісти про особливості навчання та специфіку факультетів.

Павло Токарчук, керівник «Програми розвитку молодих лідерів» та координатор конференції коментує: «Ми всі добре розуміємо необхідність виховання нового покоління лідерів. Саме це ставлять собі за ціль організатори конференції. Наше завдання – дати правильний поштовх та практичні інструменти для служіння. Для того, щоб наші церкви асоціювались не з мертвими стінами приміщень, але з живими людьми, які люблять, служать, рухаються і впливають…».