Урочисте святкування випуску 2019

Ось і відбулась та подія, яку всі так чекали! Особливий момент як у житті випускників так і в житті семінарії.

Свято випуску відбулось 8 червня у Львівській Центральній Церкві ЄХБ «Дім Євангелія». Студенти та їх родичі наповнили залу церкви, утворивши одну велику сім’ю.

Сто вісімдесят два випускники отримали дипломи та сертифікати УБТС! Серед них студенти-бакалаври факультетів «Пасторське служіння», «Організація нових церков», «Музичне служіння», «Християнська освіта», «Жіноче служіння», «Міжнародна місія» а також студенти «Програми розвитку молодих лідерів» та «Молодіжної Біблійної Школи»

Їхнє навчання продовжується вже за стінами семінарії, але віримо, що цінності БМВ (біблійність, місійність, відповідальність) залишаться цінностями їхнього життя. І їхні помісні церкви будуть зростати через хрещення та учнівство.

Офіційна частина почалась із виступу музичної групи – випускників програми «Музичне служіння».

Зі словами до присутніх звернувся ректор семінарії Ярослав Пиж:

Ректор семінарії Ярослав Пиж звертаєтеся до студентів зі словом

«Служіть людям. В них одна найбільша потреба – вони хочуть бути прийнятими.  Вони хочуть мати людину, яка хоче витрачати на них час. Що є мірилом любові? Мірилом любові є той час, який ви витрачаєте на людину. І якщо ви любите когось – ви витрачаєте свій час.  Любіть своїх ближніх – ставайте менторами  для тих, хто є навколо вас»

Важливою частиною нашого свята було також слово від запрошених гостей:

Олег Боднар – старший пресвітер Львівської області церков ЄХБ

«Закінчилося навчання, тепер що від вас очікується? Щоби те, що ви дізналися, щоб оці знання ви примінили в житті і принесли плід. Від усіх нас Бог чекає цього плоду. І тому бажаю вам,

щоб Біблійність,  любов до Бога виражалася в послусі до Його заповідей і до людей. А любов до людей виражалася в Місійності – щоби ви бажали спасіння для цих людей, які потребують його. І, звичайно, Відповідальність повинна проявитися в тому, що ви будете відповідальними служителями в помісних церквах.  І ось тоді коли ви будете жити так, згідно всього, що вас навчено, згідно Слова Божого, ви принесете плід».

Назаркевич Ярослав – старший пресвітер центральної Львівської церкви

 «Моє побажання: Будьте завжди залежними від Господа. Ми настільки всього багато знаємо і можемо, що залежність від Бога вже є не стільки критично важливою для нас. Без перебування у Господі ми можемо вести досить активну релігійну діяльність, але я хочу, щоб ми пам’ятали, Ісус Христос сказав: (Івана 15:4) «Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете»

Тому, щиро бажаю вам, при всьому набутому, завжди плекайте в собі глибоку залежність від Господа Ісуса Христа.»

Випускниця з дипломом та подарунками

Гореньков Денис – директор навчальної програми «Місія в професії», «місія Євразія»

«Біблія дає нам приклад Бога, який працює і завершує те, що починає. Сьогодні для вас особистий урочистий день – ви завершили свою працю. І Господь закликає вас рухатися далі.

Я вірю, що частиною вашої місії в майбутньому може бути допомога іншим у використанні свого розуму для служіння Христу. Допомагайте іншим. Бажаю Божого благословення в цій справі».

Нестерук В’ячеслав – голова духовно- консультаційної ради ВсЦєхб

І  його яскравий приклад з колесом.

«Бачили колесо? Ось що я вам хочу побажати:

Колесо, по перше, має бути насаджене на вісь.  Коли воно на осі – воно виконує свою функцію. Знаєте, що має бути віссю? – Господь наш Ісус Христос. В усіх подіях життя задавайте собі запитання: «Я на осі? Тут прославляється Господь, тут він возвеличується, тут духовно зростають? Якщо ні – зійдіть з цієї дороги.

Колесо ще цінне тим, що і нього 4 спиці і вони мають бути всі рівні. Перша – Слово Боже. Кожний день, як хочеться їсти – Сово Боже. Друге – молитва. Третя спиця – свідоцтво про Ісуса Христа. І четверта – спілкування. Важливо пам’ятати, що всі вони мають бути однакової довжини, тобто мають бути рівні за важливістю для нас – і тоді колесо буде добре виконувати своє призначення. Нехай Господь Благословить!»

Наші випускники, викладачі та запрошені гості.

Час летить швидко, і так важливо будувати те, що не буде тимчасовим, але те, що зостанеться і після нас. Ми вкладали в наших студентів наше бачення, знання, практики, і віримо що вони підуть з ними далі та стануть причиною змін життів інших людей –  так змінюватимуться помісні церкви. Бо найбільший потенціал наших церков – саме люди.

 

Відео-трансляцію випуску та інші фото шукайте на нашій сторінці у Facebook