Українська баптистська теологічна семінарія святкує випуск
11/06/2018

В Ірпені пройде тематична зустріч, присвячена дияконському служінню

Наприкінці жовтня відбудеться тематична зустріч «Обрані для…», яку організовують для пасторів, старших дияконів, викладачів семінарії. Організаторами виступають Українська баптистська теологічна семінарія та Центр християнського життя України.

Третій рік поспіль в УБТС проходить набір студентів на програму Розвиток церковного служіння, яка створена забезпечувати помісні церкви підготовленими служителями. Оскільки в баптистських церквах особливе місце виділено для дияконського служіння, питання дияконії також набирає актуальності.

Керівник програми «Розвиток церковного служіння» Олег Боднар розповідає: «Хто такий диякон у церкві, і за які сфери церковного життя він несе відповідальність? Якими повинні бути його професійні навики, та як повинно виглядати дияконське служіння в помісних церквах 21 століття? Ці, та інші запитання виникають при підготовці служителів для дияконії, – зауважує керівник програми. – Тому спільно з ЦХЖ ми організовуємо тематичну конференцію, на якій спробуємо дати оцінку дияконії в помісних церквах, дослідити виклики, які стоять перед цими служителями та визначити напрями розвитку цього служіння на майбутнє…».

Мета зустрічі та коло питань:
– Дослідити біблійне вчення про дияконське служіння та його розвиток упродовж історії церкви;
– Визначити місце дияконського служіння у житті помісної церкви;
– Обговорити практичні запитання щодо обрання, навчання та рукопокладання дияконів;
– Окреслити сфери сучасної відповідальності дияконів.

Серед спікерів заходу: Олег Боднар, Микола Романюк, Микола Скопіч, Ярослав Троць, Павло Миронюк, Віталій Мар’яш, Андрій Клюшев, Василь Новаковець, Ден Апчорч.

Початок 18 жовтня о 10:00, завершення 19 жовтня о 18:00.

Місце проведення: ЦХЖУ, м. Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських, 11

Обов’язкова реєстрація за номером: 093 934 88 61