УБТС стала співорганізатором Форуму “Час професіоналів” у Луцьку
19/10/2017
Студентів УБТС запросили взяти участь у конференції Європейської баптистської федерації
07/11/2017

В УБТС продовжується набір до «Молодіжної біблійної школи»

Минулого місяця стартував набір на нову суботню навчальну програму від Української баптистської теологічної семінарії.  Це спільний проект УБТС та освітньої організації «Школа без стін». Про ідею виникнення програми, її цілі та унікальність читайте далі у матеріалі.

Місія програми – навчити молодих членів церкви практикувати християнські цінності та сформувати лідерські якості для служіння в церкві, в місцях навчання і професійної діяльності. І навчання розпочинається вже за два тижні, 11 листопада. Формат навчання – це вісім одноденних сесій (одна субота в місяць) та участь в соціальному проекті.

Про зародження ідеї створення програми розповідає її координатор Олег Борис: «Львів – студентське місто, і дуже багато молоді, як з місцевих церков, так і з інших областей України, здобувають тут освіту. Фактично жоден з них не має можливості навчатися на стандартних програмах УБТС, які тривають упродовж тижня. Але часто чуємо, що львівські студенти хотіли б поглибити свої знання, та отримати чітке бачення щодо свого служіння у помісній церкві та суспільстві. І тому ми вирішили зробити для них навчання у спрощеному варіанті – по суботах, з десятої ранку до четвертої години дня. Дякуємо Богу за те, що маємо необхідну технічну і викладацьку базу і партнерські відносини з організацією «Школа без стін», служіння якої, як і наше направлене на підготовку молодих лідерів для церкви та поширення Євангелії в місцях навчання та професійної діяльності. Віримо що Бог благословить студентами!»

Організатори очікують на цій програмі групу молодих людей у кількості 50-60 осіб. Якщо говорити про мрії, то кожен з них упродовж року приведе одну нову людину у церкву, яку відвідує, та буде готовим брати відповідальність за служіння відповідно до свого покликання.

Ректор УБТС Ярослав Пиж додає: «Ми сподіваємось, що переважна більшість з студентів програми «Молодіжна біблійна школа» стануть ефективними благовісниками у своєму студентському чи професійному оточенні. І принаймні двадцять відсотків з них у майбутньому стануть студентами УБТС…».

Основні теми:

Духовне формування (БМВ)

Духовне формування (духовні практики)

Принципи вивчення Слова Божого

Місія в професії

Учнівство і менторство

Богословський погляд на церкву

Соціальне служіння

Основи лідерства

 

Основні спікери

Ярослав Пиж

Олександр Савич

Єлисей Пронін

Андрій Мелешко

Денис Гореньков

Костянтин Тетерятников

Павло Токарчук

Олег Борис

Петро Сапегін

 

Реєстраційна сума добровільного пожертвування 50 грн (обід, кава-брейк, навчальні матеріали)

Реєстрація вже закрита

Адреса:  Львів, вул. Війтовича 9а

Контактний телефон: 067 224 24 41