УБТС презентували на міжнародній конференції у Варшаві
01/03/2017
Думки про богослов’я в церкві: Частина I
09/03/2017

В УБТС пройде семінар з фінансово-юридичних питань для пасторів

Українська баптистська теологічна семінарія спільно з Асоціацією християн-юристів України запрошують вас на семінар-навчання, присвячений питанням взаємодії церкви та держави.  На семінар запрошуємо пасторів церков, відповідальних за фінансово-юридичні питання в церкві

На сьогоднішній день, діяльність місцевої релігійної громади передбачає вирішення не лише духовних питань, а й  впорядкування правових аспектів, які регулюють діяльність релігійної громади в державі. Останнім часом в українському законодавстві відбулися численні зміни, що напряму стосуються і релігійних організацій, зокрема – церков. Тому, для уникнення законодавчих порушень, як  з боку церкви по відношенню до держави, так і з боку держаних органів по відношенню до церкви, Асоціація християн-юристів України бажає провести для служителів церков юридичний семінар “Правові аспекти діяльності релігійної громади у 2016-2017 році”, за участі провідних фахівців з юридично-правових, економіко-бухгалтерських та інших питань.

Семінар включає в себе такі теми :

  1. Реєстрація релігійної (неприбуткової) організації та нюанси оподаткування.
  2. Право власності на нерухоме майно церкви.
  3. Право церкви на землю: оформлення, реєстрація, проблемні питання.
  4. Християнин і військова служба.
  5. Проведення мирних акцій та заходів.

Також, будуть надаватися консультації з особистих питань усім бажаючих. Семінар відбудеться 18 березня 2017 року у приміщенні Української баптистської теологічної семінарії, за адресою: Львів, вул. Війтовича 9а.

 

Початок о 9.00, закінчення о 16.00.

Участь лише за умови попередньої реєстрації за телефоном:

+380 (63) 151 22 86, Петро Сапегін