Програма розвитку молодих лідерів
27/04/2017
«Євангеліє в центрі молодіжного служіння»
02/05/2017

В УБТС розпочався прийом документів

Українська баптистська теологічна семінарія розпочинає прийом документів на новий навчальний рік. Хочеш стати студентом семінарії, але не знаєш, який перелік документів готувати? Про це, а також про деталі проходження реєстрації анкети онлайн читай у статті.

Якщо ви прийняли рішення вступати в УБТС, поспілкуйтесь з вашим пастором, попередньо заручившись підтримкою церкви, після чого починайте готувати наступні документи:
1.    Ваш паспорт, перша друга сторінки та прописка.
2.    Ідентифікаційний код.
3.    Документи про попередню освіту (атестат про загальну середню освіту, та отримані дипломи про освіту, якщо такі є).
4.    Цифрове фото на документи (світлий фон, 80% обличчя).
5.    Медична довідка форми «086у».

Все потрібно відсканувати (чи якісно сфотографувати у крайньому випадку). Коли всі документи готові, сміливо приступайте до заповнення анкети, яку ви знайдете за цим посиланням:  https://applications.ubts.org.ua/#!/signup/student

Після заповнення анкети завантажте всі попередньо підготовлені документи. Важливо! Якщо не вистачатиме якогось документу, ви не зможете завершити реєстрацію.

Для того, щоб завершити подачу документів, пастор вашої церкви та двоє ваших друзів (які не є родичами) мають заповнити для вас та надіслати нам конфіденційні рекомендації на навчання. Це можна зробити одним із двох способів:

Перший: заповнити рекомендації он-лайн;

Другий: завантажити, роздрукувати і дати пастору і друзям заповнити від руки ці рекомендації. Після цього надсилайте нам їх поштою. Без рекомендацій форма не буде вважатись дійсною.
Якщо ви оберете перший спосіб, скопіюйте та надішліть своєму пастору наступне посилання на он-лайн рекомендацію: https://goo.gl/forms/pxQn25D4gHSFwxg83

Вашим друзям скопіюйте та надішліть це посилання:
https://goo.gl/forms/g84zQqtKNUyRyDR22

Для пастора та для друзів відкриється он-лайн анкета, заповнення якої займе не більше 10 хвилин.
Якщо ви оберете другий спосіб, перейдіть на наш сайт за посиланнями:
http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2009/09/rpastora2017.pdf
http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2009/09/rdr2017.pdf

Завантажте, та роздрукуйте документи: рекомендацію пастора в кількості 1 шт., рекомендація друга в кількості 2 шт. Передайте їх особам, які будуть заповнювати їх для вас. Заповнені рекомендації пастор та ваші друзі мають вкласти в конверт, та відправити за адресою: 79016, місто Львів, вулиця Війтовича 9а, Приймальна комісія УБТС, або особисто принести до семінарії.

ВАЖЛИВО!
Будь ласка, зазначайте вашу дійсну скриньку електронної пошти, до якої ви маєте доступ, та яку регулярно перевіряєте. Всю важливу інформацію щодо вступу ми будемо надсилати електронною поштою. Якщо ж ви ще не маєте електронної скриньки, дуже рекомендуємо її створити.

Якщо у вас виникнуть питання щодо вступу, ви можете написати нам:
new.student.ubts@gmail.com

Деталі заповнення рекомендацій, посилання та адресу ви знайдете при заповненні анкети.  Після отримання всіх необхідних документів ми надішлемо вам особисте запрошення на співбесіду.

Подача документів триватиме з 1 травня до 20 серпня. До зустрічі у Львові!