Історія студента УБТС, який став пастором у Латвії
10/11/2017
10 звичок ефективного християнського лідера
23/11/2017

В УБТС стартувала молодіжна біблійна школа

11 листопада в Українській баптистській теологічній семінарії, при партнерській підтримці освітньої програми «Школа без стін» стартувала Молодіжна біблійна школа. На першу сесію приїхали п’ятдесят студентів з різних куточків Західної України: львів’яни і студенти львівських ВУЗів, а також  групи молоді з Івано-Франківська та Закарпаття.

Сесію відкрив координатор програми Олег Борис. Він коротко розповів історію створення школи, про формат навчання, та розклад дня. Далі Олег закликав всіх до спільної молитви і прославлення Господа співом. Тема сесії була співзвучною до теми першої сесії, яку проходить кожен студент Української баптистської теологічної семінарії: «Духовне формування: поклик, цінності».

Спікерами суботньої сесії стали керівник факультету УБТС «Пасторське служіння» Олександр Савич та керівник факультету Організації нових церков Єлисей Пронін.

Олександр розповідав про цінності, на яких потрібно будувати своє життя християнській молоді. Особливу увагу приділив він приділив біблійності яка виражається через любов до Бога і людей. Він дав студентам практичні поради для втілення цієї цінності в їхнє життя.

Єлисей присвятив свій семінар місійності. Він дав чітке визначення цьому поняттю і пояснив потребу, яка має мотивувати кожного поставити місійність на перше місце серед власних пріоритетів. Обидва спікери активно залучали студентів до обговорення тем, роботи в групах, дослідження Слова Божого.

Студент Рудольф Мигович з Мукачеве, навчається у Львівському національному медичному університеті: «Маючи служіння в церкві, я завжди відчував потребу у духовному навчанні. Оскільки я студент-медик, відповідно я ніколи не маю часу на повноцінні сесії. Кращий варіант, ніж суботня школа в УБТС, мені важко уявити. На сесії викладачі дали нам те, що  вже завтра ми зможемо використати у служінні. Все зрозуміло та захоплююче…».

Львів’янка Надія Яворська розповіла: «Навчатись у біблійній школі УБТС я вирішила одразу, як тільки побачила теми, які будуть розглядатись на сесіях. Цього року я вступила в університет, і для мене це дуже актуально. Мені доводиться постійно знайомитись з новими людьми, до яких я не одразу знаю, як проявляти любов, і ділитись цінностями мого життя. А УБТС якраз цьому і вчить…».

Після закінчення основної сесії, до якої долучилося 50 людей, студентів чекають міжсесійні зустрічі в малих групах, на які їх розділили. Кожна з таких груп отримала домашнє завдання, яке вони повинні обговорити на спільній зустрічі і представити на наступній загальній сесії. Такий формат дозволить зробити навчання більш ефективними і сприятиме згуртуванню студентської молоді. Також, наступної сесії студенти МБШ долучаться до семінарського Різдвяного соціального проекту, готуватимуть подарунки для дітей зі Сходу  України.

Інформаційний відділ УБТС