Про магістрів UBTS
06/06/2017
Завершився жіночий табір за підтримки УБТС
26/06/2017

Випуск-2017 в УБТС

Вже вдруге цього року Українська баптистська теологічна семінарія святкує випускний студентів. Перший відбувся у Шарлоті, у США. А 9 червня свій випуск святкували студенти трьох груп, що навчалися на програмах: «Бакалавр організації нових церков», «Бакалавр музичного служіння» та сертифікована УБТС програма «Проповідник церкви». А разом з ним святкували рідні, друзі, та команда семінарії.

Церемонія відбулась у львівській церкві «Преображення». Ректор Ярослав Пиж, привітавши випускників, розпочав своє звернення на основі тексту послання до Римлян 1:1-16: «Завершення навчання – це не кінцевий етап, це початок справжнього життя. Справжнє насичене життя починається тоді, коли ми робимо те, до чого нас кличе Бог. Для апостола Павла покликанням було проповідувати Євангеліє. Поклик завжди пов’язаний з Особою Ісуса Христа, це завжди особисте слідування за Ним. Бог дає нам дари і таланти.  Ми нічого не зробили для того, щоб їх отримати. Не наше завдання шукати де їх застосувати. Бог вже дав нам їх для певного завдання і місця. Незалежно від того, чи велика ваша церква чи ні, чи відома місцевість, у якій ви живете чи ні, ви маєте служити тим, що отримали від Господа, щоб  оточуючі люди могли черпати благословіння», – зазначив президент семінарії.

Іван Романюк, заступник голови ВСЦ ЄХБ у Західній Україні закликав кожного випускника семінарії бути взірцем для інших, практикувати Євангеліє і те, чому навчились в УБТС.  «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1 Тимофію 4:12) – наголосив Іван Миколайович.

Випускники факультету «Музичне служіння» підготували святкову програму. На чолі з керівником програми Володимиром Хлистою, музиканти подарували присутнім безліч віртуозних авторських творів. Був час спільного поклоніння, молитви, подяк та зворушливих слів від старост груп.

«Дякуємо усій команді УБТС за те, що вкладали себе, свій час, за те що повірили у нас і формували з нас служителів. Особлива подяка керівнику, і доброму другу Володимиру Хлисті, за те, що був до нас терплячий, і за те, що з першої сесії наставляв і вчив не лише, як бути кваліфікованими музикантами, але як бути ефективними служителями» – висловив слова подяки Віктор Гуцул, староста групи випускників «Музичного служіння».

«Дякуємо за спільний час і практичне навчання нашим викладачам. Завдяки цьому, ми ефективніше можемо служити у своїх помісних церквах. За те, що час навчання був не лише академічним і лекційним, а й жвавим. Коли викладачі ділились своїм досвідом життя та служіння.  За те, що ми вільно могли вести дискусії…» – поділився думками Віталій Сусь, випускник програми «Проповідник церкви».

Урочиста церемонія завершилась, і святкування продовжилося у більш домашній та невимушеній атмосфері в стінах семінарії. А попереду гаряча пора літніх таборів, молодіжних фестивалів та вступної кампанії УБТС. Долучайся до студентської спільноти, люби церкву – стань учнем!