Місія, бачення, цінності
26/09/2009
Контакти УБТС
26/09/2009

Віровчення

1. Ми віримо, що усі канонічні книги Біблії є богонатхненним і непомильним Словом Божим. Воно є найвищим і достатнім авторитетом у питаннях віри та життя.
2. Ми віримо в Єдиного, Живого, Правдивого і Вічного Бога, Існуючого від вічності у Трьох Особах: Отці, Сині та Святому Дусі – і ці Три є Один Бог. Вони мають одну сутність і досконалість. Їм належить одинаковий поклін і слава.
3. Ми віримо, що Ісус Христос є правдивим Богом і правдивою Людиною. Він був зачатий від Святого Духа і народжений дівою Марією; помер на хресті за наші гріхи та воскрес із мертвих; вознісся на небо, сів праворуч Отця і of став нашим Первосвящеником і єдиним Заступником.
4. Ми віримо, що Святий Дух виконує своє служіння на землі: прославляє Ісуса Христа, докоряє людину за гріх, дає їй нове народження, пробуває в ній, наділяючи силою для побожного життя і дарами для служіння.
5. Ми віримо, що людина створена триєдиним Богом на Його образ і подобу триєдиною (дух, душа і тіло) та безгрішною. Але через підступ сатани та непослух Богові згрішила, втратила спільність з Богом. Наслідком цього стала смерть: духовна, фізична і вічна.
6. Ми віримо, що:

    спасіння людини звершив Ісус Христос, Якого Бог від вічності призначив на заступничу жертву, як вблагання за наші гріхи
    спасіння людині дарує Бог виключно із Своєї ласки на основі викуплення, здійсненого Христом, а не на основі людських діл або заслуг
    спасіння людина отримує по вірі через покаяння в гріхах і народження
    згори від Слова Божого та Святого Духа

7. Ми визнаємо, що хрищення – це заповідь Ісуса Христа, встановлена для тих, хто повірив у Нього і пережив народження згори. Така людина у святому по вірі хрещенні визнає Ісуса Христа Сином Божим, Господом і Спасителем, складає обітницю вірності Йому, приєднуючись у такий спосіб до місцевої церкви.
8. Ми визнаємо, що Вечеря Господня – це заповідь Ісуса Христа для членів церкви, щоб звіщати смерть Господню аж доки Він прийде.
9. Ми визнаємо, що Христова Церква є невидимим Слово зібранням духовно народжених людей, викуплених з усіх народів на протязі усіх часів, які були приєднані до Тіла Христового через хрещення Святим Духом, яке відбувається у час народження згори, і знаходяться як на небі, так і на землі.
10. Ми визнаємо, що місцева церква є видимим зібранням народжених згори людей, які проживають в одній місцевості, об’єднані вірою в Ісуса Христа на підставі Слова Божого і постійно перебувають “в науці апостольській, спільноті братерській, ламанні хліба та в молитвах”. Місцева церква є складовою частиною Вселенської Церкви.
11. Ми чекаємо другого приходу Ісуса Христа за Своєю Церквою під час якого відбудеться:

    воскресіння тих мертвих, що померли в Господі
    переміна тих вірних, що залишилися в живих
    підхоплення Церкви на зустріч Господеві на хмарах

12. Ми віримо у тілесне воскресіння мертвих, а також у вічне блаженство спасенних і вічне покарання нечестивих.
13. Ми дотримуємось біблійних принципів християнського життя і служіння.
14. Ми покликані:

    виконувати велике доручення Ісуса Христа, поширюючи Царство Боже до краю землі через проповідь Євангелії
    бути гідними громадянами своєї країни, виконуючи її закони, якщо вони не обмежують свободи сумління та визнання віри