Місія, бачення, цінності
26/09/2009
Контакти УБТС
26/09/2009

Віровчення

1. Ми віримо, що усі канонічні книги Біблії є богонатхненним і непомильним Словом Божим. Воно є найвищим і достатнім авторитетом у питаннях віри та життя.
2. Ми віримо в Єдиного, Живого, Правдивого і Вічного Бога, Існуючого від вічності у Трьох Особах: Отці, Сині та Святому Дусі – і ці Три є Один Бог. Вони мають одну сутність і досконалість. Їм належить одинаковий поклін і слава.
3. Ми віримо, що Ісус prorodzinna Христос є правдивим Богом і правдивою Людиною. Він був зачатий від Святого Духа і народжений дівою Марією; помер на хресті за наші гріхи та воскрес із мертвих; вознісся на небо, сів праворуч Отця і of став нашим Первосвящеником і єдиним Заступником.
4. Ми віримо, що Святий Дух виконує своє служіння на землі: прославляє Ісуса Христа, докоряє людину за гріх, дає їй нове народження, пробуває в ній, наділяючи силою для побожного життя і дарами для служіння.
5. Ми віримо, що людина створена триєдиним Богом на Його образ і подобу триєдиною (дух, душа і тіло) та безгрішною. Але wholesale mlb jerseys через підступ сатани та непослух Богові згрішила, втратила спільність з Богом. Наслідком цього стала смерть: духовна, фізична і вічна.
6. Ми віримо, що:

  • спасіння людини звершив Ісус Христос, cheap jerseys online Якого Бог від вічності призначив на заступничу жертву, як вблагання за наші гріхи
  • спасіння людині дарує Бог виключно із Своєї ласки на основі викуплення, здійсненого Христом, а не на основі людських діл або заслуг
  • спасіння людина отримує по вірі через покаяння в гріхах і народження
    згори від Слова Божого та Святого Духа

7. Ми визнаємо, що хрищення – це заповідь М?с?я, Ісуса Христа, встановлена для тих, хто повірив у Нього і пережив народження згори. Така людина у святому по вірі хрещенні визнає Ісуса Христа Сином Божим, Господом і Спасителем, складає обітницю вірності Йому, приєднуючись у такий спосіб до місцевої церкви.
8. Ми визнаємо, що Вечеря Господня – це заповідь Ісуса Христа для членів церкви, щоб звіщати смерть Господню аж доки Він прийде.
9. Ми визнаємо, що Христова Церква є невидимим Слово зібранням духовно народжених людей, викуплених з усіх народів на протязі усіх часів, які були приєднані до Тіла Христового через хрещення Святим Духом, яке відбувається у час народження згори, і знаходяться як на небі, так і wholesale jerseys на землі.
10. Ми визнаємо, що місцева церква є видимим зібранням народжених згори людей, які проживають в одній місцевості, об’єднані вірою в Ісуса Христа на підставі Слова Божого і постійно перебувають ” в науці апостольській, спільноті братерській, ламанні хліба та в молитвах”. Місцева церква є складовою частиною Вселенської Церкви.
11. Ми чекаємо другого приходу Ісуса Христа за Своєю Церквою під час якого відбудеться:

  • воскресіння тих мертвих, що померли в Господі
  • переміна тих вірних, що залишилися в живих
  • підхоплення Церкви на зустріч Господеві на хмарах

12. Ми віримо у тілесне воскресіння мертвих, а також у вічне блаженство спасенних і вічне покарання нечестивих.
13. Ми дотримуємось біблійних принципів християнського життя і служіння.
14. Ми покликані:

  • виконувати велике доручення Ісуса Христа, поширюючи Царство Боже до краю землі через проповідь Євангелії
  • бути гідними громадянами своєї країни, виконуючи will її закони, якщо вони не обмежують свободи сумління та визнання віри