Випуск 2018

Сто двадцять три випускники цього року отримали дипломи та сертифікати УБТС. Урочистості проходили 8 червня у львівській церкві «Дім Євангелія». Випускались студенти-бакалаври факультетів «Пасторське служіння», «Організація нових церков», «Музичне служіння», «Християнська освіта», «Жіноче служіння», а також студенти «Програми розвитку молодих лідерів», «Молодіжної Біблійної Школи» та суботньої школи дитячих служителів.

Тепла сімейна атмосфера і відчуття того, що це лише початок – саме так запам’ятався цей день всім присутнім. Під музичний супровід випускників факультету «Музичне служіння», прославленням і спільною молитвою розпочали захід.

Зі словом до присутніх звернувся ректор УБТС др. Ярослав Пиж: «Якщо ви подивитесь на Христа, Він постійно догоджав Богу. І наша вірність має виявлятись в тому, що ми догоджаємо Господу. Кого ми намагаємось вразити: людей, які бачать нас, чи Небесного Батька? Вірність проявляється в тому, що ми перебуваємо у Господі, любимо Його і ближніх. Вірність – це коли ми робимо те, що проповідуємо...».

На святі випуску в Українській баптистській теологічній семінарії зі святковими зверненнями виступили: голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, відповідальний за служіння у львівській області Олександр Романюк, відповідальний за проект «Школа без стін» Костянтин Тетерятников та пастор церкви «Дім Євангелія» Ярослав Назаркевич.

З теплими вітаннями та добрими пасторськими порадами Валерій Антонюк наставив випускників: «Бог буде кликати вас, а вам потрібно буде боротись і жертвувати багатьма речами, щоб виконати Його волю. Будьте пильні у всьому, і бажаю, щоб ваше прагнення було не поверхневим, але глибоким! Для церкви не важливо, скільки знань ви отримали, але важливо, як ви звершуватимете служіння. Кожне якісне служіння – це боротьба, це битва з самим собою. Пильнуйте, терпіть, виконуйте працю благовісника…», – сказав Валерій Степанович.

«Дякую Богу за те, що дав мені багато класних друзів і братів з якими разом можу навчатися в УБТС. Дякую Богу за справжню Українську семінарію, яка дуже добре впливає на мене, і змушує змінюватися, та мотивує служити неспасенним людям…», – ділиться Дмитро Ліненко.

«Чотири роки пройшли так скоро, як чотири місяці. Дякую УБТС за те, що дали мені знання, за те, що приділяли увагу кожному, за те, що шукали найкращих викладачів і найкращі книги. За всі відносини і менторів, які справді переживали за нас та підтримували. Буду старатись використовувати все, що ви мені дали в житті та служінні. Божих Вам Благословінь та багато нових студентів!», – захопленно пише Христина Дорчак.

Фото і відео-репортаж шукайте на наших сторінках у соціальних мережах найближчим часом.

Фейсбук: facebook.com/ubts.org.ua

Інстаграм: @ubts_ua