В УБТС розпочався прийом документів
01/05/2017
Місіонери УБТС повернулись з Непалу
04/05/2017

«Євангеліє в центрі молодіжного служіння»

Вийшла з друку книга «Євангеліє в центрі молодіжного служіння», яка стане практичною допомогою для молодіжних та підліткових лідерів в українських церквах.

Оригінальна книга «Gospel-Centered Youth Ministry» була видана Євангельською коаліцією (The Gospel Coalition), яка об’єднує навколо Євангелія багатьох впливових служителів США. Існує лише одна річ, яка має потенціал для стійких змін у житті студентів – Євангеліє Ісуса Христа. У даному посібнику для лідерів молодіжного служіння 14 досвідчених молодіжних служителів доносять бачення «Євангеліє як центр» у кожен з аспектів роботи з молодими людьми. Пропонуючи практичні поради, пов’язані з навчанням, формуванням малих груп, взаємодією з батьками, проведенням місіонерських поїздок, побудовою спільності та іншим, кожен розділ споряджає молодіжних лідерів для ефективної праці з серцями студентів і спонукає бачити Божу роботу в них і через них.

Переклад ініційовано Українською баптистською теологічною семінарією. Книга видана у партнерстві з «Mission Eurasia», Київською богословською семінарією, місією «Hearts4Ukraine» та молодіжним відділом ВСЦ ЄХБ.

Павло Токарчук, керівник «Програми розвитку молодих лідерів» в УБТС, який несе служіння лідера молоді Волині, а також виступає організатором щорічної всеукраїнської молодіжної конференції «Живий Рух», з великим ентузіазмом займався розвитком проекту «Євангеліє в центрі молодіжного служіння».  «Протягом періоду свого служіння молоді та підліткам я неодноразово зустрічав лідерів, які з втомленим від пошуків поглядом запитували: “Що нам робити далі?”. Використавши безліч методів, які забрали багато сил, а користі принесли мало, я розумію їх і цю потребу.  Також згодом осягнув ще одне: ніщо не може замінити Євангелія. Про це пишуть автори книги, обґрунтовуючи цю фундаментальну істину, як з богословської позиції, так і з позиції практичного служіння», – розповідає Павло.
Щоб отримати книгу, телефонуйте у будні з 9:00 до 18:00 за телефоном: 097 904 41 17.