10 звичок ефективного християнського лідера
23/11/2017
Долучись до благодійного Різдвяного проекту «Твоя маленька місія»
01/12/2017

За свій поклик місіонеру доведеться платити ціну

Наприкінці листопада в УБТС пройшла конференція місіонерів. Студенти чотирьох курсів факультету “Міжнародна місія” мали можливість познайомитися один з одним, провести час у спільних молитвах, та ділитись власним досвідом.

Адже це так важливо, розуміти, що проблеми які виникають в тебе під час служіння у далеких країнах, так само трапляються і з іншими місіонерами, але Бог завжди вірний, і не допускає випробувань понад сили. У програмі також взяли участь дві сім’ї місіонерів – Баркет та Матвіїв.

Вони розповідали про важливість поклику, про те, як Бог привів їх на місіонерське поле, відповідали на питання студентів щодо різних практичних аспектів зовнішньої місії. Дві різні сім’ї: американці та українці; дві різні країни служіння: Бразилія та Україна. Але так багато спільного: посвята Богові, жертовність, пристрасть до місіонерства, глибокі стосунки з Господом. Їхні історії надихнули багатьох слухачів слідувати за Божим покликом, не дивлячись на ціну, яку прийдеться заплатити.

Кілька учасників поділились своїми враженнями:

«Реальні історії місіонерів не можуть не зворушити серце. Особливо цінним для мене було те, що ми повинні платити ціну місіонерства. Як Любомир з дружиною, так і сім’я Баркет (Burkett)  вибрали життя для людей заради Христа і лише з Його допомогою пережили безліч випробувань. Дуже вдячна організаторам за такий затишний вечір п’ятниці і продуктивний день суботи…», – говорить Юлія, студентка другого курсу.

«Була приємно здивована таким форматом зустрічі. У перший день ми змогли більше замислитись над тим, де ми є зараз по відношенню до Бога у своєму поклику. Також був гарний час для молитви. Щодо спілкування з гостями місіонерами: цікаво було дізнатися про досвід Любомира. Він дуже цілісно вказав основні речі, які нам знадобляться на місії. Це найважливіші моменти, незнання яких може загрожувати нашому життю. Було корисно та практично…», – каже першокурсниця Аліна.

«Для мене ця зустріч була нагадуванням того важливого факту, що на землі ми лише перехожі. І мов нові дрова у вогонь, коли люди діляться своїм життям на місії та пережитими труднощами. Для мене урок – роблячи Божу справу, як би не було важко, – стояти в ній до кінця. Незважаючи на обставини – Бог з нами…», – підсумовує Віктор, другокурсник факультету «Міжнародна місія в УБТС».