Завершилась друга львівська музична конференція «Живий звук»

Двісті п’ятдесят учасників відвідали музичну подію, організовану факультетом «Музичне служіння» УБТС. Цього року конференція перейшла на дводенний формат. Про інші особливості заходу читайте у тексті.

 

Факультет «Музичне служіння» УБТС вже другий рік поспіль організовує захід для всіх, хто задіяний в музичному служінні у своїх церквах. Подія проходила 1-2 лютого у приміщенні львівської церкви «Гефсиманія». У програмі конференції були спільне поклоніння, семінари для практичного служіння, спілкування та музична програма з успішними музикантами-служителями. Також пройшла серія спеціалізованих майстер-класів: естрадний вокал, бас-гітара, ударні інструменти, вокальний ансамбль, акустична гітара, клавіші, диригування, робота з хором, аранжування, робота з музичним гуртом, звукорежисура.

 

Володимир Хлиста, керівник факультету «Музичне служіння» ділиться: «Ціль конференції “Живий звук” – розвивати музичне поклоніння в церквах через формування цінностей «біблійність, місійність, відповідальність» в музичному служінні. Ми хотіли надихнути і спорядити християн-музикантів до кращого поклоніння Богу та ефективнішого служіння людям. На конференції кожен учасник мав змогу зануритись у музично-творчу атмосферу, було багато духовного збудування та професійного навчання, і, звичайно, спілкування із близькими по духу людьми! Ми сподіваємось, що після «Живого звуку» всі учасники матимуть сміливість бачити більше можливостей у своєму служінні, ставити цілі і досягати їх!»

Ректор семінарії Ярослав Пиж звернувся до учасників події: «Ціль семінарії не лише у навчанні, але у тому, щоб кожна помісна церква зростала через хрещення людей. Ця конференція також для цієї мети. Кожен з вас задіяний у музичному служінні, бо має покликання і хист. Суть нашого поклику не стільки в тому, що ми робимо, а в тому за Ким йдемо. Музиканти – обдаровані люди, мають щось, чого немає в інших людей. І часом в них виникає спокуса почати робити щось заради дару, а не ради служіння іншим людям. Проте суть кожного дару у тому, щоб служити ним іншим людям. Жоден дар не даний нам, щоб ним користувалися лише ми. Дар даний для того, щоб приносити славу Богові. І не так важливо що нам дано, а як і для кого ми використовуємо це…», – наголосив ректор УБТС.

 

В рамках конференції відбувся вечір імпровізацій. Гостями були: Джон Маркі, за походження американець, який стверджує, що він українець, і спілкується українською на рівні з носіями мови. Джон є автором відомих християнських пісень, місіонер, лідер поклоніння, старший пастор церкви «Голгофа». Також імпровізаціями присутніх захопив Андрій Чмут, лідер столичної групи «Квант» та відомий саксофоніст.

 

Олеся, учасник гурту прославлення «Української біблійної церкви» ділиться враженнями: «Ця конференція подарувала мені дуже багато натхнення, адже коли так багато християн-музикантів збираються для того, щоб вчитись, і поклонятись разом – це неймовірно! Відвідавши майстер клас по аранжуванню, відкрила для себе новий світ. Це ніби нова ера музики, за якою майбутнє. І процес створення пісні надзвичайно захоплює! Важлива думка, яку взяла для себе на ще одному з ворк-шопів «Бути командою – це і слухати і чути…»