ЖИВИЙ РУХ 2019 – конференція для молодих служителів

10-11 травня на «Арені Львів» відбулась сьома конференція «Живий Рух» для молодих служителів. Понад 1100 людей з різних куточків України та  з-за кордону приїхали, щоб слухати, думати, говорити на тему: «Ідентичність».

 

Організатори оголосили, що цього року – це остання конференція.

«Живий рух» завжди ґрунтувався на ідеї, що головне в служінні має залишатись головним, а форма повинна змінюватись, відповідаючи на виклики і потреби часу. Думаю, що конференції теж потрібно підкоритись цій позиції. У тому вигляді, який вона має, вже досягнуто піку. Але наступного року, обов’язково, буде щось нове цікаве та актуальне» – зазначив Павло Токарчук, керівник «Програми розвитку молодих лідерів».

Упродовж двох днів учасники конференції отримали:

  • 24 майстер-класи, як загальні, так  окремо для хлопців й дівчат
  • проповіді на тему «Ідентичність»
  • спілкування та обмін досвідом
  • ток-шоу на актуальні теми

Серед основних промовців були:

Валерій Антонюк – голова ВСЦ ЄХБ України; Любомир Матвеєв, пастор «Церкви благодаті» м. Київ; Олександр Савич – керівник факультету «Пасторське служіння» Української баптистської теологічної семінарії, Андрій Савич – пастор церкви «Голгофа», м. Луцьк.

«Знай, хто ти є насправді. Вір у те, Хто Бог є насправді. Дій разом з Ним та Церквою» –  основне послання цьогорічної конференції.

Чудову атмосферу поклоніння та музичний супровід забезпечували гурт «Горизонт» та гурт церкви «Преображення» м. Київ.

 «Відповідаючи на питання: «Хто я такий?» шукайте людей, які будуть впливати на вас і формувати. Наша діяльність найменше впливає на нас, на нас впливають люди» – цими словами розпочав конференцію Живий Рух – ректор УБТС Ярослав Пиж.

«Найганебніші поразки відбувалися тоді, коли армія спала. Ми солдати Христа і живемо у час великої битви!” – наголошував у своїй промові Валерій Антонюк в заключній промові на тему: «Хто, як не ми».

Конференція завершилась, проте рух продовжується. Хай він буде «живим»! Благословень вам!

Прес-служба Української баптистської теологічної семінарії