Навчання в ПРМЛ тімс як то кажуть нам дуже «зайшло». Для нас це допомога стати на рельси підліткового служіння. Ми займалися з підлітками більше 5 років і не було чіткої стуруктури. На цьому навчанні ми не змінили напрямок служіння, а нам допомогли закріпити те що було та ще удосконалитися, розширитись в написанні місії та структурувати напрямки служіння. ПРМЛ тімс це хороші і щедрі люди, якісні матеріали, ментори які поруч, стосунки та допомога після навчання, це праця і близькі стосунки в середині команди. Раджу кожній команді прийняти виклик і бути на ПРМЛ тімс. Це точно вам не нашкодить
Дмитро Цимбалістий
29 Липня 2022
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023