Підтримати УБТС

Підтримати УБТС
Разова допомога
Регулярна допомога
Наші проекти
Волонтерство

Заповніть форму, щоб підтримати УБТС

*Оплата здійснюється за допомогою LiqPay. *Всі пожертвування будуть використані на розсуд організації в межах діяльності, описаної в статуті.

Заповніть форму, щоб підтримати УБТС

*Оплата здійснюється за допомогою LiqPay. *Всі пожертвування будуть використані на розсуд організації в межах діяльності, описаної в статуті.

Наші проекти

Наші проекти
Фонд підтримки студентів

Місія УБТС – вчити та формувати служителів-лідерів для церкви. Ми хочемо, щоб церква зростала через хрещення та учнівство. Саме для цього споряджуємо студентів необхідними знаннями та ресурсами, щоб вони якісно та з люблячим серцем служили Богу і людям.

Але не для всіх навчання є фінансово доступним. Ми не хочемо, щоб це стало перешкодою для вступу в УБТС і прагнемо допомогти таким студентам. Проект створений для того, щоб покрити повну або часткову вартість навчання для студентів, які потрапили в скрутні життєві обставини, фінансові труднощі, але хочуть продовжувати навчання та служити Богу.

Ми хочемо подарувати їм шанс на якісну християнську освіту та зміни. Якщо у вашому серці є бажання допомогти саме таким студентам УБТС, приєднуйтесь до проекту. Допоможіть нам допомагати іншим та споряджати людей для служіння.

Ваша підтримка та пожертва є цінними й важливими для УБТС. Впливайте на церкву разом з нами.

Як допомогти?
• Пожертвувати суму, яка покриває рік навчання одного студента в УБТС, що дорівнює 7500 грн.
• Пожертвувати будь-яку комфортну для вас суму коштів
• Стати постійним партнером проекту, жертвуючи щомісяця будь-яку суму коштів
• Залучити до проекту свою церкву або компанію, в якій ви працюєте
• Підтримувати проект молитовно

Від студента до студента

Ти вже є студентом або випускником УБТС? Підтримай майбутнього студента твого факультету!
Ти точно знаєш цінність навчання в УБТС. Цей час впливає на служіння та життя наших студентів. Проте, є абітурієнти, які хочуть поступити в УБТС, але не мають фінансової можливості. І саме ти можеш бути для них підтримкою. Оплати навчання майбутнього студента твого факультету, інвестуй в життя іншої людини та стань благословенням для неї!

Служіння студентів-місіонерів УБТС в інших країнах

Студенти програми «Міжнародна місія» від УБТС проходять місіонерську практику в різних країнах світу. На даний час на довгостроковій місії знаходяться 2 студентки. Даяна служить в Каїрі (Єгипет). Раніше служила в смітникових містах Єгипта. В силу служіння, в соц.мережах не можна висвітлювати інформацію про те, що вона займається місією в Єгипті. Марія є місіонеркою в Найробі (Кенія). Займається організацією служіння з вуличними підлітками.

Весною та літом 2021 року плануються поїздки студентів «Міжнародної місії» в Таджикистан, Уганду та Єгипет.

  • Інна Кротик та Дмитро Каплонський поїдуть в Таджикистан та проводитимуть євангелізаційну роботу з дітьми та підлітками.
  • Влада Карпова поїде на довгострокову місію в Уганду. Буде допомагати розвивати місцеву церкву, служити дітям та підліткам, вестиме євангелізаційну роботу та наставництво. Влада мала досвід місіонерського служіння в Уганді та Таджикистані.
  • Ельвіра Гребенюк поїде на місію в Уганду. Займатиметься наставництвом з жінками та підлітками, біблійним навчанням, соціальною допомогою.
  • Олексій Герасименко поїде на місію в Єгипет, Каїр, служитиме в смітникових містах. Мав досвід служіння в Непалі.
  • Сачек Олександр планує поїздку на місію в Таджикистан. Проводитиме наставництво з підлітками та молоддю, займатиметься благовістям.

Якщо ваше серце відкрите до того, щоб підтримати служіння студентів-місіонерів УБТС в інших країнах, ви можете це зробити через кнопку «Підтримати» на нашому сайті. Нехай Господь благословить вас!

ВОЛОНТЕРСТВО

ВОЛОНТЕРСТВО

Ми збагачуємося тоді, коли віддаємо. Допомога – це не тільки про гроші. Ми можемо допомагати нашими знаннями, вміннями та часом. Хочеш стати частиною Божої роботи через цікаві, корисні та великі проекти? Стань частиною волонтерської UBTS Community.

Волонтерство робить людей щасливими і дарує радість! Ти можеш послужи своїми дарами і талантами у вільний та комфортний для тебе час. Також волонтерство в УБТС – це можливість познайомитися з різними людьми і розширити коло свого спілкування. З нас смачні обіди, відвідування деяких лекцій УБТС та радість від спільної роботи!

Заповни анкету, отримай відповідь та приєднуйся до команди УБТС.