Підтримати УБТС

Підтримати УБТС
Разова допомога
Регулярна допомога
Наші проекти
Волонтерство

Заповніть форму, щоб підтримати УБТС

*Оплата здійснюється за допомогою LiqPay. *Всі пожертвування будуть використані на розсуд організації в межах діяльності, описаної в статуті.

Заповніть форму, щоб підтримати УБТС

*Оплата здійснюється за допомогою LiqPay. *Всі пожертвування будуть використані на розсуд організації в межах діяльності, описаної в статуті.

Наші проекти

Наші проекти
Фонд підтримки студентів

Місія УБТС – вчити та формувати служителів-лідерів для церкви. Ми хочемо, щоб церква зростала через хрещення та учнівство. Саме для цього споряджуємо студентів необхідними знаннями та ресурсами, щоб вони якісно та з люблячим серцем служили Богу і людям.

Але не для всіх навчання є фінансово доступним. Ми не хочемо, щоб це стало перешкодою для вступу в УБТС і прагнемо допомогти таким студентам. Проект створений для того, щоб покрити повну або часткову вартість навчання для студентів, які потрапили в скрутні життєві обставини, фінансові труднощі, але хочуть продовжувати навчання та служити Богу.

Ми хочемо подарувати їм шанс на якісну християнську освіту та зміни. Якщо у вашому серці є бажання допомогти саме таким студентам УБТС, приєднуйтесь до проекту. Допоможіть нам допомагати іншим та споряджати людей для служіння.

Ваша підтримка та пожертва є цінними й важливими для УБТС. Впливайте на церкву разом з нами.

Як допомогти?
• Пожертвувати суму, яка покриває рік навчання одного студента в УБТС, що дорівнює 7500 грн.
• Пожертвувати будь-яку комфортну для вас суму коштів
• Стати постійним партнером проекту, жертвуючи щомісяця будь-яку суму коштів
• Залучити до проекту свою церкву або компанію, в якій ви працюєте
• Підтримувати проект молитовно

Мій вклад в УБТС

Кожен студент та випускник може робити свій фінансовий вклад в УБТС та стати нашим постійним партнером. Ми активно розвиваємося і хочемо, щоб навчання в семінарії залишалось доступним для тих, хто не завжди може його оплатити. Кожні 10$ – це вклад у велике майбутнє УБТС, яке ще вчора було мрією багатьох, а сьогодні стає реальністю. 

Комфортні аудиторії, якісне онлайн навчання, спільні виїзди груп, все це й багато іншого здійснилось за допомогою тих, хто вірить та розділяє місію УБТС.

Якщо ти хочеш долучитися та зробити свій вклад, ти можеш підтримати нас через сайт – обравши опцію – Мій вклад в УБТС.


УБТС – це вже давно  не тільки навчальний заклад. УБТС – це велика сім’я, де ми разом зростаємо, підтримуємо один одного і впливаємо.
Важливий вклад кожного, хто допомагає перетворювати нашу велику мрію на реальність.

Твій вклад важливий.

Служіння студентів-місіонерів УБТС в інших країнах

Місія

Студенти програми «Міжнародна місія» від УБТС проходять місіонерську практику в різних країнах світу. Зараз на місії знаходяться 7 студентів та випускників УБТС.

  • Влада Цвелих перебуває на довгостроковій місії в Уганді вже два роки, займається формуванням спонсорської програми для дітей з кризових сімей.
  • Марфа Кацюба перебуває на місії в Кенії вже два роки. Вона одна з організаторів притулку Embrace для вуличних дітей.
  • Урсол Тетяна служить в Таджикістані. Вона займається дитячим і музичним служіннями.
  • Леся Вайнраух служить наставником для молодих дівчат в Уганді.
  • Сачек Олександр і його дружина служать Афганцям-мусульманам. 
  • Каплонський Дмитро з жінкою переїхали до Одеси і зараз служать мусульманам.
  • Мартинов Назар служить ромам разом з командою у м. Шепетівка.

Також взимку та навесні 2022 року плануються поїздки студентів Програми «Міжнародна місія» в Таджикистан, Уганду та Бразилію.


Якщо ваше серце відкрите до того, щоб підтримати служіння студентів-місіонерів УБТС в інших країнах, ви можете це зробити через кнопку «Підтримати» на нашому сайті. Нехай Господь благословить вас!

ВОЛОНТЕРСТВО

ВОЛОНТЕРСТВО

Ми збагачуємося тоді, коли віддаємо. Допомога – це не тільки про гроші. Ми можемо допомагати нашими знаннями, вміннями та часом. Хочеш стати частиною Божої роботи через цікаві, корисні та великі проекти? Стань частиною волонтерської UBTS Community.

Волонтерство робить людей щасливими і дарує радість! Ти можеш послужи своїми дарами і талантами у вільний та комфортний для тебе час. Також волонтерство в УБТС – це можливість познайомитися з різними людьми і розширити коло свого спілкування. З нас смачні обіди, відвідування деяких лекцій УБТС та радість від спільної роботи!

Заповни анкету, отримай відповідь та приєднуйся до команди УБТС.