«Навчання в УБТС — це не те, на що ми чекали. Воно значно перевершило наші очікування. Ми приїжджаємо сюди, як у велику сім’ю. Тут немає бар’єрів між викладачами та студентами. Тут бачимо братерську рівність. Відчуваємо, що нас люблять, приймають. Дають не просто сухе навчання, а досвід. Дуже цінним є те, що викладачі діляться власним досвідом, відкривають своє серце. Зрештою, семінарія вкладає в нас, допомагає, надихає, ми неймовірно полюбили УБТС…»
сім’я Аршулік
5 Лютого 2019
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/arshuliki-3-e1550675216109.jpg)
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023