«Семінарія навчає мене використовувати інструменти для глибшого вивчення Слова Божого, допомагає виконувати та організовувати служіння, малі групи, молодіжні спілкування з точки зору Біблії. Навчання в групі познайомило мене з широким колом братів зі всієї України, ми можемо обмінюватись один із одним досвідом, переживаннями, відкриттями. Навчання допомогло мені зрозуміти своє покликання та серйозніше ставитись до того, чим я займаюсь…»
Володимир Паркулаб
5 Лютого 2019
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/22885881_950681595082709_1281355967725505484_n-kopiyuvaty.jpg)
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](http://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023