Хочете бути студентом УБТС
Подати документи

Різдвяний Грант від УБТС

13 Квітня 2021

З 20 листопада по 20 грудня проходив щорічний Різдвяний грант Архангела Гавриїла. Свої соціальні та благодійні проекти на грант могли подавати студенти, працівники та випускники УБТС. Цього року ми отримали 43 проекти! Це чудово бачити, як люди УБТС служать різним соціальним категоріям населення по всій Україні і через це являють Божу любов на ділі. Завдяки підтримці наших партнерів з США ми обрали 5 переможців, які втілили свої проекти до кінця січня. 

Працівниця УБТС Таня Петрів разом з командою вже 3 роки служить дітям та підліткам з інтернату. Одному хлопчику 9 років і він має ДЦП. Проте, лікарі кажуть, що можна покращити його ходу і якість життя завдяки реабілітації. Завдяки виграному гранту, був оплачений перший етап реабілітації. Зараз хлопчик проходить обстеження і реабілітацію з фізичним терапевтом.

Студент Магістратури Християнського консультування Андрій Погребняк. Він разом зі своєю дружиною служить людям з інвалідністю в своєму місті. Завдяки виграному гранту, Андрій закупив продуктові набори та засоби особистої гігієни і привітав 10 людей з інвалідністю з Різдвом.

Студент ПРМЛ Павло Кульбіч служить підлітками з інтернатів. Завдяки виграному гранту Павло з командою змогли полікувати зуби 20 підліткам. Таке лікування є дорогим для них і недоступним. Слава Богу за можливість бути світлом для них і відповіддю на життєві проблеми.

Студентка МЕСДЖ Олеся Кулик з командою зі своєї церкви служить людям з хоспісу. Цей хоспіс розташований в селі недалеко від кордону з Польщею і є важко доступним для добирання. Хоспіс майже не відвідують волонтери. Завдяки гранту, Олеся з командою закупили продукти, засоби гігієни та деяку необхідну білизну, сформували подарункові набори і привітали з Різдвом стареньких людей з хоспісу.

Студентка МЕСДЖ Світлана Біла живе в маленькому селі та разом з чоловіком займаються там соціальним служінням. Завдяки гранту, Світлана закупила велосипеди для 5 багатодітних родин зі свого села. В більшості родин батьки зловживають алкоголем, деякі мами виховують дітей самі. Велосипеди були радісним подарунком для дітей!

Відео про переможців можна подивитися тут

Новини по темі
Всі статті

Анонси

14 Травня 2024

Вступна кампанія 2024

Новини

8 Листопада 2023

З днем реформації!

Новини

8 Листопада 2023

Нова магістерська програма

Новини

8 Листопада 2023

Новий набір програми “ПРМЛ teams”

Новини

8 Листопада 2023

Дослідження «Портрет молодого християнина»

Анонси

21 Вересня 2023

Перша сесія магістратури “Християнське консультування”

Зворотній зв’язок

Якщо у вас виникли питання, залиште заявку і ми вам зателефонуємо.