Хочете бути студентом УБТС
Подати документи

Старт нового навчального року 2021-2022

30 Вересня 2021

Ми стартували новий навчальний рік в УБТС! І враженні тим, як Бог благословляє нас. Цього року ми маємо 607 першокурсників. А в загальному 1042 студенти!  Вони охоплюють всі 24 області України. А також маємо студентів з США, Німеччини, Непалу, Єгипту, Білорусії, Польщі, Латвії. Всього закордонних студентів – 64 людини, а філії УБТС є в США, Польщі та Латвії. Нові студенти представляють 108 церков і ми в захваті від того, як Бог поширює вплив УБТС далеко за наші межі. Адже саме студент стоїть в центрі нашої діяльності. І саме через студентів ми хочемо впливати на церкви в Україні. 

 

Також пройшла сесія нових студентів Інститут лідерства, управління, кочингу. 160 людей приїхали з різних міст України. В рамках Інституту запустилися три програми: Школа управління та коучингу, Школа менторства та коучингу, Школа менторства підлітків. 

 

Нарешті адміністративний офіс і вся команда УБТС переїхали в нове приміщення. Ми довго чекали на це і зараз облаштовуємо простір, робимо його затишним та комфортним для команди та студентів. Будівельні роботи ще не завершені, але ми віримо і молимося, що з підтримкою партнерів завершимо будівництво. Наша команда поповнилася 20 новими людьми! Серед них хедкоучи, працівники фінансового відділу, медіа команди, адміністративного відділу та інших. Ми розширюємося та постійно шукаємо посвячених талановитих людей в команду. 

Новини по темі
Всі статті

Анонси

21 Вересня 2023

Перша сесія магістратури “Християнське консультування”

Новини

21 Вересня 2023

Випускний 2023 та Спільнота випускників

Новини

21 Вересня 2023

Новий набір на докторантуру

Новини

5 Червня 2023

Вступна кампанія 2023

Новини

5 Червня 2023

День відкритих дверей УБТС та ІЛУК

Новини

18 Травня 2023

Твій вклад в УБТС

Зворотній зв’язок

Якщо у вас виникли питання, залиште заявку і ми вам зателефонуємо.