«Навчання в семінарії допомагає мені зростати й розвиватися. Три роки тому ми почали організовувати нову церкву у Львові, тому в мене є чудова можливість застосовувати отримані знання на практиці. Сьогодні громада «Церкви учнів Ісуса Христа» налічує понад п’ятдесят братів і сестер, працюють п’ять домашніх малих груп, недільні зібрання зазвичай відвідує близько ста людей. Я радію, дивлячись на те, що відбувається в моєму житті та житті нашої громади, і вдячний Богу за можливість навчатися в семінарії…»
Антон Бурмістров
5 Лютого 2019
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/37781342_1014279575414122_1573545445953634304_o-kopiyuvaty.jpg)
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023