«Багато років тому я закінчив навчання в магістратурі, а зараз знову навчаюся в УБТС. Чому я це роблю? Я присвятив себе навчанню впродовж усього життя. Коли я навчаюся, читаю рекомендовані книги, це дуже дисциплінує мене. Ціную навчання в УБТС, бо тут одночасно збираються такі брати, з якими можна обговорювати і богослів’я, і практику служіння в церкві, й реалії в Україні. Також для мене дуже важливим є те, що я повністю розділяю цінності УБТС: біблійність, місійність, відповідальність. Запрошую вас, долучайтеся до навчання в семінарії. Витрачайте свої кошти, час, це хороша інвестиція у ваше майбутнє!»
Микола Скопич
5 Лютого 2019
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/sk.jpg)
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023