Основи служіння для нашої команди стали тим матеріалом який допоміг нам будувати єдність в команді через спільне розуміння фундаменту служіння. Проходячи кожну тему з матеріалів ми з командою домовлялись максимально практикувати саме ці навички чи тему протягом наступного тижня. І ми дійсно бачили як Бог працював в першу чергу в нас, а потім в підлітках з якими ми працюємо.
Також ми мали можливість відвідати тренінг Core і фактично можу сказати, що для нашого служіння це був дійсно переломний момент. Окрім лекційного матеріалу на тренінгу були практичні завдання, і саме виконання цих завдань і спільне обговорення з командою під час тренінгу дало нам розуміння як саме варто міняти стратегію і практично її втілювати у служінні.
Надія Воробйова
25 Вересня 2020
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_6082.jpg)
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-14-160014.jpg)
Анонси
14 Травня 2024
Вступна кампанія 2024
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.30.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
З днем реформації!
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.33.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Нова магістерська програма
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.08.11.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Новий набір програми “ПРМЛ teams”
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-09-01.06.36.jpg)
Новини
8 Листопада 2023
Дослідження «Портрет молодого християнина»
![](https://ubts.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-21-15.33.01.jpg)
Анонси
21 Вересня 2023